PROGRAMMA JERA'70 VAN 22 NOV. T/M 1 DEC. 2001 Donderdag 22 nov: Op Donders: Gala, Gepaste kleding verplicht 18 30u. Zaterdag 24 nov: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar 20.00u. Donderdag 29 nov: Op Donders. Sinterklaasavond (Surprise). 18.30u. Zaterdag 01 dec: Bacardi Beach Party. 20.00u. T Bacardi Beach Party: Op Zaterdag 1 december (dus niet komende zaterdag) hebben we een Beach Party, de verwarming wordt flink opgestookt, dus zorg dat je in gepaste kleding komt (kledingruimtes aanwezig!) de Breezer, Bier en Fris staan goed koel en er wordt voor een gezellig sfeer gezorgd! De entree is helemaal gratis, dus kom zekers allemaal naar de Jera, ook volgende week zaterdag! - Agenda: 15 dec.: The Potion Operation Irie 26 dec.: Hollandse Avond 01 jan.: Top 100 Aller Tijden WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Basisschool 'St-Oda' - Ouderraad intocht Sinterklaas - Zondag 25 november zal de Sint (en zijn Pieten) zijn intocht houden in Ysselsteyn. Om 14.45 uur zal hij door fanfare en drumband worden afgehaald op de Kievitsweg. De route is als volgt: Puttenweg, Pioniersstraat, Moerslag, Grauwveen, Timmermannsweg, Lovinckplein (langs de kerk), Puttenweg, Smelehof. Opmerkingen: 1 Er zal om begrijpelijke redenen niet gestrooid worden op de kruispunten. 2. Mogen we in opdracht van de Hoofdpiet vragen, dat de kinderen (en ook hun ouders stil zijn als de Sint aan het woord is, dan is hij ook voor iedereen in de zaal verstaanbaar. 3 Mogen we de ouders vragen om in de zaal niet te roken, vooral in het belang van de kinderen natuurlijk, maar ook in het belang van de stem van de Sint, die de komende tijd toch al zwaar op de proef gesteld zal worden. Rapporten en tien-minuten-oesorekken - Op vrijdag 23 november a.s. krijgen de kinderen het eerste rapport mee Chfmaandag en dinsdag 26 en 27 november a.s. zijn vervolgens de eerste 10-minuten-gesprekken van dit schooljaar De uitnodigingen zijn inmiddels met de kinderen mee naar huis gegaan. Boeken - Op school zijn de boeken ('Lijsters' en 'Boektoppers') aangekomen die door sommige ouders zijn bestek Ouders die deze boeken voor 'een bepaalde datum vroeg in december' willen gebruiken, kunnen deze ophalen op het kantoortje van Ben Ruhl. Dit kan tot 1 december a.s. Na deze datum gaan de overige boeken, die nog niet zijn opgehaald, met de kinderen mee naar huis. Voorleeswedstrijd - Op donderdag 15 november was de finale van de voorleeswedstrijd op onze school. Na enkele zeer mooie voorleesbeurten kwam Joris Verheyen als duidelijke winnaar uit de bus. Joris zal nu onze school vertegenwoordigen op de regionale voorleeswedstrijd. Een beeldverslag van de wedstrijd kunt u vinden op onze site www.odaschool.nl Joris van harte proficiat met dit mooie resultaat en veel succes op de regionale voorleeswedstrijd!! Rnmekbeurtactie - Ook dit jaar doen weer enkele kinderen mee aan de spreekbeurtactie van Unicef. Op dinsdag 20 november hielden Menno Heetkamp, Fieke Koopmans, Mark Romme en Eefje de Wit een spreekbeurt over het recht dat kinderen hebben op bescherming. Zij deden dit op deze dag tegelijk met honderden leeftijdgenoten op 750 basisscholen in heel Nederland. De datum 20 november is bewust gekozen; op deze dag wordt namelijk wereldwijd de dag voor de Rechten van het Kind gevierd. AGRARISCHE VfiOUWtH AQEHDfl STUDIECLUB AGRARISCHE VROUWEN Dinsdag 27 november is de 2e bijeenkomst van de studieclub. De bijeenkomst begint om 8.45 uur bij de Boerenbond. Peter Pbilipsen (Ideco Energie-advies) zal toelichting geven over de vrije electriciteitsmarkt. L.V.B. Kienen: Dinsdag 27 november is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Mevr.Arts- Rogels zal deze keer van het bestuur aanwezig zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 2