Ysselséeyiis Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 56, 23 nov 2001 O u\u, >y inAMy/rt/W/.*i\//,^tr>T!i Van Lovinckplein 8: Lc 23,35- 43: De leiders lachten Hem uit en zeiden: "Anderen heeft hij gered; laat Hij nu zichzelf redden als Hij de Messias van God is, de uitverkorene!" Ook de soldaten dreven de spot met Hem; ze kwamen Hem wijn brengen en zeiden: "Ben jij de koning van de joden? Red dan jezelf!" Geen koning met eerbetoon in een gouden koets, maar een koning totaal ontluisterd en vernederd tussen twee misdadigers. Geen gouden kroon en hoge troon, maar een doornen kroon en een kruis. In plaats van zichzelf te redden, redt Hij die ene moordenaar naast Hem op het kruis. "Heden nog zul je met Mij zijn in het paradijs." Tot op het kruis blijft Hij wie Hij was, iemand die anderen redt en toekomst biedt. Niet de sterken en machtigen meiken indruk bij God maar kleine en zwakke mensen. De gekruisigden vinden gehoor bij Hem. Aan hen behoort het koninkrijk. Misintenties van 24 t/m 30 november 2001: za 24 nov 19.00 u (Vivace) (kinderwoorddienst) overl. leden van het kerkelijk zangkoor; Mien Claessens-Zanders; Josefien Sanders-van Otterdijk; Gerrit Peeters. zo 25 nov 9.15 u (Ouderenkoor) Mia Philipsen-Nijssen (koersballers); Grada Verlinden; Marie Linders-Pouwels (fam. Pouwels). di 27 nov 19.00 u Grad Claessens; Rien Gommers. wo 28 nov 13.00 u 40-jarig huwelijk Jan en Dien Houben-Friezen. Misdienaars: za 19.00 u Paula en Rian; zo 9.15 Maartje en Anneke; di 19.00 u Bart O. en Frank; wo 13.00 u Rob en Niels. Oda-feest: Dit weekend vieren we het feest van de H. Oda. Op zaterdagavond worden alle vrijwilligers, die op welke manier dan ook zich inzetten voor de kerk, uitgenodigd voor een feestavond in de Smelenhof. Op deze manier wil het kerkbestuur "dankjewel" zeggen voor hun inzet. Kinderwoorddienst: Deze week is er weer kinderwoorddienst. We horen hier over Christus, die onze koning is. Hoe stel je jezelf op tegenover een koning? Kom en luister!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1