PROGRAMMA JERA'70 VAN 15 NOV. T/M 25 NOV. 2001 18.30u. 20.00u. 19.00U. 18.30u. 20.00u. 19.00U, Def P. Beatbusters: Op zaterdag 17 november zal Def P. (bekend van Osdorp Posse) samen met The Beatbusters optreden In de Jera'70 te Ysselsteyn. De Osdorp Posse, grondleggers van de Nederhop, en de Beatbusters, de meest succesvolle zaal-op-zijn- kop SKA-band, staan bekend om hun explosieve optredens. Door de bijdrage van Def P. (rapper Osdorp Posse) op het 3e album van de Beatbusters en diverse ontmoetingen later zijn goede contacten ontstaan! Daardoor kwam men op een idee om een gezamenlijk album te maken en dat album is sinds enkele weken verkrijgbaar in de platenzaken. Deze CD met de titel AANGENAAM bevat 13 nummers en 1 van die nummers is inmiddels als single verschenen; titel STAD EN LAND. De muziekstijl wordt door de band zelf omschreven als Skank-hop, combinatie van Nederhop en Ska. Op zaterdag 17 november dus in de Jera'70 met als voorprogramma DE UITVERKORENEN, een nieuwe Nederhop sensatie in Nederland! Kaarten in de voorverkoop kosten f 15,- en aan de kassa f 17,50. Voorverkoopadressen zijn: Muziekfontein Deurne, Mikroshop Horst, Van Bree Muziekinstrumenten Venray en de Jera'70 Ysselsteyn. Zaal open om 20.00u en toegang vanaf 14 jaar en ouder. Bacardi Beach Party: Op Zaterdag 24 november hebben we een Beach Party, de verwarming wordt flink opgestookt, de Breezer, Bier en Fris staan goed koel en er wordt voor een gezellig sfeer gezorgd! De entree is helemaal gratis, dus kom zekers allemaal naar de Jera, ook volgende week zaterdag! - Op Donders: Volgende week donderdag met het Gala, worden er ook briefjes getrokken voor de surprise avond. Vul je naam, met wat je graag zou willen twv max f 5,- in op een briefje en neem dat met het Gala mee naar de Jera. - Agenda: 15 dec.: The Potion Operation Irie 26 dec.: Hollandse Avond 01 jan.: Top 100 Aller Tijden Medewerkersverqadering: Aanstaande maandag 19 november is er een vergadering voor de medewerkers om 19.30u WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsenposten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt. Basisschool 'St-Oda' - Ouderraad Boeken - Op school zijn de boeken ('Lijsters' en 'Boektoppers') aangekomen die door sommige ouders zijn besteld. Ouders die deze boeken voor 'een bepaalde datum vroeg in december' willen gebruiken, kunnen deze ophalen op het kantoortje van Ben Ruhl. Dit kan tot 1 december a.s. Na deze datum gaan de overige boeken, die nog niet zijn opgehaald, met de kinderen mee naar huis. Sinterklaas- en Knninninnedaaactie - Zoals reeds eerder aangegeven, zal de Sint met zijn Pieten op zondag 25 november a.s. zijn intocht houden in Ysselsteyn. Tevens orqaniseren de ouderraad en de leerkrachten gezamenlijk op Koninginnedag (dit schooljaar op vriidaomiddaq 26 april) voor de kinderen een speels ontspanningsprogramma. Aan beide feesten zijn uiteraard noqal wat kosten verbonden. Vanaf vrijdag 16 november tot vrijdag 23 november a.s. zullen iPPrlinoen van qroep 8 bij u aanbellen voor een financiële bijdrage aangaande beide feesten. Mogen we vooral de ouders van de peuters en de schoolgaande kinderen vragen bewust te zijn van het feit, alvorens ze hun bijdrage bepalen, dat de kostenomslag per kind dusdanig is dat het in de 'papieren' loopt. Alvast bij voorbaat dank namens de kinderen!!! Knuffels in dekledingcontainer-Op de algemene ouderavond van 1 novemberjl. werd de vraag gesteld of er ook knuffels in de kledingcontainer gegooid mogen worden. Bij navraag bleek inderdaad dat dit mag, echter alleen als het om stoffen knuffels gaat. u -w nuoreenknmst ouderbijdrage - Wilt u, indien u het nog niet heeft gedaan, de overeenkomst ouderbijdrage mee terug geven naar school en het bedrag overmaken. Donderdag 15 nov: Op Donders: Douanespel (Fiets met verlichting!) Zaterdag 17 nov: Uitverkorenen Def P. Beatbusters Zondag 18 nov: Jera's Afternoon Cafe. Donderdag 22 nov: Op Donders: Gala. Zaterdag 24 nov: Bacardi Beach Party. Zondag 25 nov: Jera's Afternoon Cafe.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 2