Ysselsteyns Blad. Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 55, 16 nov 2001 w?=*r- C.cc-_ -y Vv:T'"^-r Van Lovinckplein 8: Lc 21,5-19: Toen zei Hij hun: "Het ene volk zal opstaan tegen het andere en het ene koninkrijk tegen het andere. Er zullen zware aardbevingen zijn en op verscheidene plaatsen hongersnood en pest; en er zullen zich schrikwekkende en grote tekenen voordoen aan de hemel". Wanneer ik om me heen kijk en luister naar wat er aan de hand is dan kan ik bang worden en denken dat het met onze wereld de verkeerde kant opgaat. Regenwouden worden gekapt, bomen en planten gaan dood, diersoorten sterven uit. Het milieu is verstoord, het water en de lucht vervuild. En er zijn allerlei mens- gestuurde rampen want mensen staan elkaar naar het leven. De boodschap van Jezus is: laatje door dat alles niet bang en moedeloos maken. Blijf vechten voor het behoud van de schepping en voor rechtvaardige menselijke verhoudingen. Als je echt gelooft, blijf je overeind in de stormen van de tijd. Misintenties van 17 t/m 23 november 2001: za 17 nov 19.00 u (Kinderkoor) jrd. Maria Geertruida van Dijck-Wismans; ouders Pouwels-Voesten; Joannes Slangen; levende en overl. leden S.V. Yssclsteyn; Mina Sanders-Kleuskens (vriendinnen); jrd. Geertje Janssen, zo 18 nov 9.15 u (Vivace) Janus en Gijs Broeders; Sjeng Cox (buren), di 20 nov 19.00 u Levende en overl. leden LVB; t.e.v. H.Oda. Wilhelmus Bollen en echtg.; Frans Stiphout; overl. fam. Wismans-Philipsen; uit dankbaarheid voor Willem en Jac Smeets; jrd. Adrianus Jespers; Marie Linders (vroegere kaartvrienden-Bus). Misdienaars: za 19.00 u Ruud en Bart A.; zo 9.15 u Mark en Klaas; di 19.00 u Rian en Vera. Doopsels: Elin van den Vossenberg, Meerselsepeel 7 Rowie Hendriks Puttenweg 31 Stijn Geurts, Puttenweg 117 22 november, JC. patrones van de musici'. Laat geen van uw talenten onbenut: het bos zou erg stil zijn als alleen de beste zangers onder de vogels zich lieten horen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1