FANFARE DE PEELKLANK Concert 20 oktober Zaterdag 20 oktober wordt in gemeenschapshuis Smelehof een uitwisselingsconcert gehouden tussen harmonie Leunen-Veulen-Heide en fanfare Ysselsyteyn Wij verzoeken de leden uiterlijk 18.45 uur aanwezig te zijn. Harmonie St.Catharina opent het concert om 19.00 uur, daarna volgt het optreden van fanfare de Peelklank. Ons programma bestaat uit de volgende werken: 1 Fidelity 2 Elsiabeth 3 Blades of Toledo 4 Suite from "Miss Saigon" 5 Slipstream Serenade Zondag 21 oktober brengen we om 16.30 uur een serenade aan P.D.V. Ysselsteyn i.v.m. het 40-jarig jubileum. Leden graag aanwezig om 16.25 uur in het gemeenschapshuis. Op vrijdag 2 november brengen we een serenade aan fam.Deters-Maas i.v.m. 40-jarig huwelijk. JEUGD-FANFARE Op vrijdag 19 oktober is er géén repetitie. Op vrijdag 26 oktober zijn de volgende ouders aan de beurt om te rijden: Linda Bouwman, Ellen Egelmeers, Rian Litjens, Loesje Poels en Wouter de Weert. We vertrekken om 17.40 uur. Zaterdag 20 oktober zal de fanfare een concert geven. Op dit concert zijn ook de jeugdleden van harte welkom natuurlijk. Het begint om 19.00 uur en duurt tot ongeveer 21.00 uur in de Smelehof. Tijdens ons laatste optreden waren er veel leden van de fanfare. Wellicht is het dan nu ook leuk om eens naar de fanfare te komen luisteren. Tot ziens op het concert! L.V.B. Kienen: Dinsdag 23 oktober is er weer kienen in Dancing Pilot, aanvang 19.30 uur. Mevr. De Wit-Maas zal dit keer van het bestuur aanwezig zijn. Thema-bij'eenkomst: Vrouwen wereldwijd, anders maar toch hetzelfde. Het lijkt net of het dagelijks leven hier weinig te maken heeft met het leven van bijv. vrouwen in Nigaragua. net blijkt echter, dat er veel overeenkomsten zijn met vrouwen uit Nederland en Nigaragua. Ze hebben de zorg voor hun gezin, soms moeten zij dit proberen te combineren met betaald of onbetaald werk. De problemen die ze tegenkomen liggen misschien op een ander niveau, maar zijn in feite hetzelfde. Vragen over goede voeding, gezondheidszorg, scholing en inspraak zijn herkenbaar voor elke nationaliteit. Het streven naar economische zelfstandigheid is voor elke vrouw een weg bezaaid met hindernissen. Mevr. Marian Verstappen-Naus zal aan de hand van dia's hierover een lezing geven met de mogelijkheid tot discussie op donderdag 25 oktober in het gemeenschapshuis om 20.00 uur.Op deze avond zijn ook niet leden van harte welkom. Orientatietocht: De jaarlijkse orientatietocht is dit jaar op maandag 29 oktober. Vertrek is bij Cafe Halfweg, Stationsweg te Oostrum. Starten kan tussen 19.30 en 20.30 uur. De kosten bedragen 10,00 incl. 1 consumptie en 1 kop soep. De totale lengte van de tocht is ongeveer 6 kilometer. Opgave t/m 22 oktober bij Toos Arts, tel. 541544. AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel "JAN de BOER"-middag. Woensdag 28 november verzorgt Fa. Jan de Boer uit Elsloo een gezellige middag onder het motto "Leven en Gezondheid" in de "Smelehof'. Aanvang: 13.45 uur. Iedereen ontvangt een nuttig geschenk. Bij de eerstvolgende bezorging van de "Nestor/Schakel" vindt u een blaadje, waarin alle verdere mededelingen staan. Belang stellenden dienen het strookje (afgedrukt onderaan dat blaadje) in te leveren vóór woensdag 21 november a.s. bij Wim Verschuuren, Lovinckplein 4. Leden uit de Vredepeel kunnen dit blaadje uiteraard inleveren bij Cor Huijs, Johan van Wyttenhorstweg 24. KIENEN. Woensdag 24 oktober is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. BILJARTEN. Uitslagen Federatie-competitie: week 41 Ysselsteyn 1-Leunen 1 5-4 Ysselsteyn 2-Oirlo 2 7-2 Ysselsteyn 3-Wanssum 5 7-2 Sevenum 5-Y sselsteyn 4 8-1 Rectificatie uitslag week 40: Ysselsteyn 7-Grubbenvorst 2-7 moet zijn 7-2. Ere wie ere toekomt Oirlo 7-Ysselsteyn 5 America 5-Ysselsteyn 6 Ysselsteyn 7 vrij 4-5 4-5

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4