irk i. - Bloemenverkoop: In het weekend van 26 en 27 oktober komen wij weer langs met Bolchrysanten (kleuren: Brons, Paars, Geel en Wit). Ze kosten per stuk f 10,- hiermee steunt u het jongerenwerk van de Jera voor de jeugd vanaf 9 jaar! Voor de medewerkers hou deze vrijdagavond en zaterdag zoveel mogelijk vrij! We hebben iedereen nodig! Je wordt ook nog persoonlijk benadert! - Scum Fan: Op zaterdag 27 oktober zullen de formaties SCUM (America) FAN (Lierop) optreden. Scum is een jonge band uit America en omgeving. Een leuke coverband met zangeres. Fan is ruim 3 jaar geleden begonnen. De muziekstijl lag al heel snel vast: 100% punkrock. Fan is meteen eigen nummers gaan maken en heeft nog nooit een andere band gecoverd. Hun debuut was op Nirwana's Tuinfeest in Lierop in 1998. Een betere binnenkomer had Fan niet kunnen wensen. Ze speelden daar samen met Anouk, Osdorp Posse, en de Heideroosjes. Daarna verliep alles voorspoedig, zo heeft Fan in het voorprogramma van The Undeclinable Ambuscade, De Travolta's, I against I en de Heideroosjes gespeeld. In april 2001 bracht Fan haar eerste (demo)cd uit. Deze debuut-cd: "Stop", bevat 8 punksongs die totaal 21 minuten tellen. De reacties van de pers waren positief. Zo koos de redactie van Leidsekade Live op 3 FM "Stop" tot demo van de week. Fan won de regiofinale van de Wraak van Brabant 2001 en drong zo door naar de halve finales waar ze zich helaas niet tot de finale wisten te kwalificeren. Onlangs hebben ze hun eerste buitenlandse tour afgesloten. Ze speelden in Italië met de Italiaanse band Shandon. Fan staat garant voor een lekker punkfeestje. De zaal gaat plat, of zal minimaal gaan schudden van de energie die deze 3 kerels uitstralen en laten horen. Aanvang 20.00u, entreef 10,- www.ysselsteyn.com/jera70 Def P. Beatbusters: Op zaterdag 17 november zal Def P. (bekend van Osdorp Posse) samen met The Beatbusters optreden in de Jera'70 te Ysselsteyn. De Osdorp Posse, grondleggers van de Nederhop, en de Beatbusters, de meest succesvolle zaai-op-zijn-kop ska-band, staan bekend om hun explosieve optredens. Door de bijdrage van Def P. (rapper Osdorp Posse) op het 3e album van de Beatbusters en diverse ontmoetingen later zijn goede contacten ontstaan! Daardoor kwam men op een idee om een gezamenlijk album te maken en dat album is sinds enkele weken verkrijgbaar in de platenzaken. Deze CD met de titel AANGENAAM bevat 13 nummers en 1 van die nummers is inmiddels als single verschenen. De muziekstijl wordt door de band zelf omschreven als Skank-hop, combinatie van Nederhop en Ska. Op zaterdag 17 november dus in de Jera'70 met een voorprogramma! Kaarten in de voorverkoop kosten f 15,- en aan de kassa f 17,50. Voorverkoopadressen zijn: Muziekfontein Deurne, Mikroshop Horst, Van Bree Muziekinstrumenten Venray en de Jera'70 Ysselsteyn. Zaal open om 20.00u en toegang vanaf 14 jaar en ouder. WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse huisartsen posten. Via de telefoon van uw eigen huisarts krijgt u te horen bij welke post u terecht kunt Basisschool 'St.-Oda'- Ouderraad Hoofdluiscontrole - Op maandag 22 oktober a.s. beginnen voor alle kinderen de lessen weer. Het is dan de eerste maandag na de vakantie. Dit betekent dat alle leerlingen weer gecontroleerd worden op hoofdluis. Wilt u bij de kinderen met lange haren geen al te moeilijke creaties maken. Een eenvoudige staart bespaart veel werk. Ook zouden we het fijn vinden als de gel voor één dag achterwege kon blijven. Indien er bij uw zoon/dochter luizen worden geconstateerd, ontvangt u natuurlijk bericht. Vergadering medezeggenschapsraad - Op maandag 22 oktober a.s. is er een vergadering van de medezeggenschapsraad. De vergadering, die openbaar is, begint om 20.00 uur op de basisschool. PROGRAMMA JERA'70 VAN 18 OKT. T/M 28 OKT. 2001 Donderdag 18 okt.: Op Donders: Pyjama-party. Zaterdag 20 okt.: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar. Zondag 21 okt.: Jera's Afternoon Café. Donderdag 25 okt.: Op Donders: Speurtocht. Vrijdag 26 okt: Bloemenverkoop Bolchrysanten Zaterdag 27 okt: Bloemenverkoop Bolchrysanten Zaterdag 27 okt.: Optreden van Scum Fan Zondag 28 okt.: Jera's Afternoon Café. 18.30u. 20.00U. 17.00u. 18.30u. 20.00u. 17.00u. V f

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 2