KEIJSERS-MANDERS KEIJSERS-MANDERS Wegens groei en versterking van ons bedrijf zoeken wij: Service, onderhoudsmonteur W t.b.v. plaatsing en onderhoud gasgestookte CV-installaties Zelfstandige elektro-monteur gespecialiseerd in particuliere woningbouw (géén serie-matige woningbouw) CAD-tekenaar (bij voorkeur bekend met elektro- en installatietechniek) Autocad Stabicad Wat bieden wij: gevarieerd en uitdagend werk een fijne werksfeer met veel collegialiteit goed salaris met prima opleidingsmogelijkheden secundaire arbeidsvoorwaarden Wat vragen wij: voldoende vakmanschap collegialiteit en samenwerkingszin Ben jij de vakman met de ervaring en interesse die we zoeken? Schrijf of bel: Keijsers-Manders Installatietechniek BV t.a.v. Dhr. S. Keijsers Sr. Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn Tel. 0478-544200 Voor onze vestiging Sanidrome, Keizersveld te Venray zoeken wij: Commercieel en adviserend Showroom medewerktst)er sanitair en teaels Voor 20 uur per week, werktijden in overleg. Wat bieden wij: gevarieerd en uitdagend werk een fijne werksfeer met veel collegialiteit goed salaris met prima opleidingsmogelijkheden secundaire arbeidsvoorwaarden Wat vragen wij: voldoende vakmanschap ervaring op commercieel gebied (bij voorkeur in deze branche) collegialiteit en samenwerkingszin Ben jij diegene met de ervaring en interesse die we zoeken? Schrijf of bel: Keijsers-Manders Sanidrome t.a.v. Dhr. S. Keijsers Sr. Agrobaan 9 5813 EB Ysselsteyn Tel. 0478-544200 GRIEPVACCINATIE 2001 Op woensdag 31 oktober 2001 van 14.00-16.00 uur worden in onze praktijk de griepspuiten gezet. Degenen die vorig jaar geweest zijn worden in ieder geval verwacht. Degenen die vorig jaar géén griepspuit hebben gehad en denken dit jaar wel in aanmerking te komen dienen zich een week voordien aan te melden bij de assistentes. Op vrijdag 26 oktober a.s. zijn de huisartsen afwezig. De praktijk is verder geopend voor recepten etc. Dokter Keijzer en dokter Keijzer-Bors V'

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 14