f Herfstconcert De Peelklank en St. Catharina Smelehof Aanvang 19.00 u. Leunen/V euIen/Heide. Zaterdag 20. Oct a.s houden bovengenoemde muziekverenigingen een concert in de Het concert zal bestaan uit populaire werken uitgevoerd door een fanfare. De Peelklank, en een Harmonie, St. Catharina. Alleen al om het verschil in klank te beluisteren tussen beide soorten van muziek is een bezoek aan dit concert zonder meer de moeite waarde. Te horen zijn o.a. werken uit de musicals Elisabeth en Miss Saigon. Als solisten zullen optreden de trombonisten van de Peelklank. Fanfare de Peelklank Repetitieweekend jeugdfanfare We kunnen terugzien op een fijn repetitieweekend voor de leden van de jeugdfanfare, met als afsluiting een mooi concert, waarbij veel publiek aanwezig was. Wij willen de begeleidsters bedanken voor hun inzet! Concert Volgende week zaterdag 20 oktober vindt er een uitwisselingsconcert plaats tussen harmonie Leunen en fanfare Ysselsteyn. Dit concert wordt gehouden in gemeenschapshuis de Smelehof. Aanvang 19.00 uur. I.v.m. dit concert vragen wij de leden allemaal aanwezig te zijn op de repetitie van a.s. maandag! JEl IODFANFARE Het repetitieweekend van 6-7 oktober is grandioos verlopen. De afsluiting(het concert) was druk bezocht en dat geeft toch wel aan dat er een warme belangstelling is voor de jeugdfanfare. Er is niets leukers dan het spelen voor zoveel publiek, wat ook nog eens actief mee deed. Bedankt allemaal! In de maand oktober vindt de repetitie plaats in Merselo. Aan de beurt om te rijden zijn: Vrijdag 12 oktober: Marleen Alders, Marloes Claessens, Fieke Koopmans, Kim van Osch, Bemadette Lemmens. Vrijdag 19 oktober is er geen repetitie i.v.m. de herfstvakantie. Het volgende optreden is op 11 november om 12.40 uur te Roggel. Houdt deze datum tijd vrij. Afmelden bij Joan 546249 of Lea 06-18572290. AFDELING Ysselsteyn/Vredepeel kbo VieringKBO40jaar. We kunnen terugzien op een geslaagde viering van het 'v40-jarig bestaansfeest van onze vereniging. Mogen we iedereen die een bijdrage geleverd heeft aan dit welslagen hartelijk danken. In het bijzonder de sponsors voor hun financiële bijdrage, waardoor we een jubileumboekje konden uitgeven als blijvende herinnering! BILJARTEN. Uitslagen Federatie-competitie: week 40 Sevenum 1 - Y sselsteyn 1 7-2 Tienray 1-Ysselsteyn 2 2-7 Sevenum4-Ysselsteyn 3 2-7 Ysselsteyn 4-Oirlo 5 7-2 Ysselsteyn 5-America 4 Ysselsteyn 6 vrij Ysselsteyn 7-Grubbenvorst 6 en we gingen door, 7-2 2-7 Basisschool 'St.-Oda'- Ouderraad Afscheidsavond groep 8 - Al zijn we eigenlijk nog maar net begonnen en is het schooljaar nog lang, toch willen we de datum voor de afscheidsavond voor groep 8 alvast doorgeven: woensdag 3 juli 2002. Herfstvakantie - Volgende week is het herfstvakantie en wel van maandag 15 t/m vrijdag 19 oktober a.s. Op maandag 22 oktober a.s. beginnen de lessen vervolgens weer. Vergadering medezeggenschapsraad - Op maandag 22 oktober a.s. is er een vergadering van de medezeggenschapsraad. De vergadering, die openbaar is, begint om 20.00 uur op de basisschool. SSBc L.V.B. Orientatictocht: De jaarlijkse orientatietocht is dit jaar op maandag 29 oktober. Vertrek is bij Cafe Halfweg, Stationsweg te Oostrum. Starten kan tussen 19.30 en 20.30 uur. De kosten bedragen 10,- incl. 1 consumptie en 1 kop soep. De totale lengte van de tocht is ongeveer 6 kilometer. Opgave t/m 22 oktober bij Toos Arts, tel.541544 «vAH-

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4