Basisschool 'St.-Oda'- Ouderraad Ontruimingsoefening - Evenals het vorige schooljaar willen we ook dit jaar weer een ontruimingsoefening houden. Het is de bedoeling dat we dit 2 keer per schooljaar gaan doen. Om met name de jongere kinderen niet al te veel te laten schrikken, willen we van tevoren hier wel met de kinderen over praten. Dit heeft dan tevens het effect dat de kinderen weer eens opnieuw horen wat ze moeten doen in geval van calamiteiten. Bij de vorige ontruimingsoefening was de brandweer aanwezig. Deze keer zal het minder spectaculair zijn, maar daarom niet minder nuttig. De oefening zal plaatsvinden in de week van 17 september. H Vormsel- In de schoolgids stond als datum voor het toedienen van het H. Vormsel aan de leerlingen van groep 8 zaterdag 2 maart 2002 aangegeven. Inmiddels is ook bekend wie het Vormsel zal toedienen. Mgr. Fr. Wiertz, onze bisschop, zal het Vormsel komen toedienen. L.V.B. Thema-avond: Op donderdag 27 september is de eerste avondbijeenkomst na de vakantie. De stichting "Blij met een ei"zal een presentatie geven en Dhr. Andre Duijghuisen, docent van de kokschool te Venlo, zal een demonstratie geven waarbij we het een en ander kunnen proeven. Kortom een avond van kijken - luisteren en proeven. Er zal een eigen bijdrage gevraagd worden. Opgave kan tot 18 september bij Gerry Vergeldt, tel. 541770. Op dinsdag 9 okotber wordt er in Cafe-zaal 't Brugeind te Meerlo een bijeenkomst georganiseerd voor de leden van LVB, het Kath.Vrouwengilde en de Limburgse Kath.Vrouwenbewcging met als thema: Balans betaald werk en privé leven. Zorg voor je gezin, je thuis en je werk buitenshuis. Hoe kun je dat allemaal doen zonder daarbij gefrustreerd te raken? Niet alleen vrouwen met kinderen, maar ook vrouwen met zorgtaken met betrekking tot hun partner en/of ouders raken min of meer overwerkt. Het speelt in alle levensfasen. Wat zijn precies de knelpunten? Wat zijn oplossing? Wat zijn de financiële consequenties i.v.m. belastingen? Hierover nu een bijeenkomst. Om 20.00 uur is de opening waarna een lezing volgt met als onderwerp: de bv thuis. Na de pauze krijgt u informatie van twee belastingdeskundigen over wat het precies inhoudt als je gaat werken. Om 22.00 uur is de afsluiting. De avond is gratis voor de leden van LVB, KVG en LKV. Niet leden betalen 7,50. Aanmelden kan tot 26 september bij Gerry Vergeldt, tel. 541770. Oogstdankviering: De oogstdankviering van de Kring Noord wordt dit jaar georganiseerd door de LLTB-afdeling Arcen Lomm en Velden en vindt plaats op zondag 16 september om 10.30 uur in de Andreaskerk te Velden. Enquête: Een deze dagen hebt u het nieuwe ledenblad ontvangen met daarin een enquête. Deze kunt u t/m zondag 16 september inleveren bij een van de bestuursleden, zodat wij deze gezamenlijk kunnen terug sturen. DE PEELBLOEM „j De verkoop van de Zonnebloemloten was ook dit jaar, dank zij de inzet van veel ■WCat.onaie vcRENtciNc vrijwilligers, weer een groot succes. Er zijn in de onze afdeling de Peelbloem, met de dorpen Merselo, Vredepeel en Ysselsteyn, 1675 loten verkocht, wat het mooie bedrag i 7AnnQU|nflm. van 4187,50 is. Aan iedereen die heeft meegeholpen om deze loterij tot een succes te ae £OnneDIOem maken: HARTELIJKE DANK! In de week van 17-22 september gaan 5 gatsen van de Peelbloem, dank zij de steun van veel vrijwilligers, met de Venray, naar Eindhoven op vakantie! Wij wensen hun een hele fijne week toe. NATIONALE COLLECTEWEEK NIERSTICHTING 16 t/m 22 september 2001 Als je kind een nierziekte heeft, zet dat je leven op z'n kop In de week van 16 t/m 22 september komen de collectanten weer bij u aan de deur. Hopelijk kan de nierstichting ook dit jaar weer rekenen op uw bijdrage. Wilt u zich ook als collectant inzetten, aarzel niet en sluit bij ons aan. Bel: Gerda van Lipzig tel. 541552 Irma Craenmehr tel. 541452. NEDERLANDSE KANKERBIJSTRIJDING KONINGIN WILHELMINA FONS Collecte Kankerbestrijding De collecte van de kankerbestrijding heeft dit jaar het mooie bedrag van 2063,45 opgebracht. Hiervoor danken wij alle gulle gevers, niet te vergeten onze collectanten. Namens de Nederlandse kankerbestrijding J.Reijnders, J.Wismans.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 5