Blflul Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 46, 14 sep 2001 O Van Lovinckplein 8: Lc 15,1-32: Als een van u honderd schapen heeft en er één van verliest, laat hij dan niet de negenennegentig andere schapen in de eenzaamheid achter om op zoek te gaan naar het verloren schaap, totdat hij het vindt? En als hij het gevonden heeft, neemt hij het vol blijdschap op zijn schouders; thuisgekomen roept hij zijn vrienden en buren en zegt hun: "Deel in mijn blijdschap, want ik heb mijn verloren schaap weer teruggevonden." "Deel in mijn blijdschap want ik heb mijn verloren schaap weer teruggevonden.." Verloren schapen kent iedereen wel. Dat zijn overigens meestal anderen! Als dat schaap teruggevonden is, is er grote vreugde. Iedereen moet dat weten. Daarop ligt in deze gelijkenis de nadruk: op de blijdschap als je iets dierbaars teruggevonden hebt watje kwijt was. Zo is er de blijdschap van God over één die zich bekeert. Over u, over mij, als wij ons - letterlijk gesproken - omkeren en ons begeven in de richting waar wij vandaan komen. We kennen ook het mooie verhaal van de verloren zoon. Intenties van 15 t/m 21 september: za 15 sep 19.00 u (Volkszang) Toon Verheijen; Annie Verschuuren-Driessen; Jep en Riek Arts- Fleurkens; Joannes Slangen; jrd. Hubertus Maessen en Josepha Swinkels; Simone Arts. zo 16 sep 9.15 u (Vivace) Truus Mulders en overl. ouders en fam.; Jac Vergeldt; Antoon van Empel (veij.); Wiel en Tonie Claessens-Engels. di 18 sep 19.00 u Toon Swinkels. vr 21 sep 13.00 u Huwelijk Jeffrey Lamers en Monique Couwenberg. Misdienaars: Doopsel: za 19.00 u Daan en Klaas; zo 9.15 u Mark en Bart O.; di 19.00 u Frank en Ruud; vr 13.00 u Bart A. en Ron. Bart Arts, P. Tulpstraat 21 Loïs Linders, v.Montfortstraat 1 Sjoerd Swinkels, Veenmos 7 Huwelijk: Jeffrey Lamers en Monique Couwenberg kV. /-.TT.-*

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1