Ysselsteyn Senioren Autobedrijf Gommans de Wit Ctubkampioenschappen Wie wordt clubkampioen van TVY Komend weekend zullen we het weten, als het weer het toelaat. Wat in ieder geval zeker is, is dat we een nieuwe kampioen krijgen bij de heren, nadat Jan Altink, de kampioen van de afgelopen jaren, de poule-wedstrijden niet heeft overleefd. A.s. Zaterdag worden vanaf 10.00 uur de halve finales afgewerkt en op zondag worden de finales gespeeld, beginnende met de wedstrijden om de 3e/4e plaats om 09.00 uur en eindigende met de herendubbel finale in de klasse A om 16.30 uur. Het belooft dus nog een spannend weekend te worden. eens een leuke pot tennis zien, kom dan deze dagen een keer kijken. Uitwisseling TC 't Lóbke Swolqen Zondag 7 oktober wordt in Swolgen de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging 't Lóbke uit Swolgen. Het is voor het eerst, dat we een uitwisseling hebben met deze vereniging. Je kunt je voor dit gezelligheidstoernooi inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op 23 september. De inschrijving is in handen van Jan (541781). Introducee Toernooi Zondag 23 september wordt het introducee toernooi gespeeld. De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen vanaf volgende week woensdag bij de kantine. Ga even kijken hoe laat je moet spelen en geef dit ook door aan je partner. A&S Intersport heeft op dit moment een hele mooie actie. In onze kantine staat een spaarvarken. Hierin kunnen alle bonnetjes van de bij hen gekochte spullen worden gedeponeerd. De actie loopt t/m 23 december. Aan het einde van deze actie ontvangt onze vereniging 5% van het totaal bedrag. Dus als je iets bij hen koopt of dit nu tennisballen of nieuwe ski's zijn, lever je bonnetje in. Dit is weer een gemakkelijk verdient extraatje voor de nieuwe kantine! Junioren Introducétoernooi zondag 9-8-2001 Afgelopen zondag hebben we met 20 jeugdleden en hun introducé een heel mooi toernooi gespeeld. Het zag er in eerste instantie niet naar uit dat het door kon gaan. Dit vanwege de regen en water op de banen maar om 9.00 uur hield het op met regenen en brak er een warm zonnetje door zodat we toch om 10.00 uur konden starten met een iets verkort programma. Bij de introducés zaten veel talentjes die ondanks dat ze nog nooit hadden getennist al heel goed de bal over het net konden spelen. Verder waren alle partijen vrij goed aan elkaar gewaagd. Hieronder alle poule winnaars nog eens vermeld: Poule A: Lisa van Lipzig en Ellen Janssen Poule D: Ilse Litjens en Boy Geerets Poule B: Harm de Wit en Rob Claessens Poule E: Renate Peeters en Laurie de Wit Poule C: Rinske van Hees en Tom Wilmse Afsluitinastoernooi Hallo jongens en meisjes. Zoals jullie weten vind er als afsluiting van het seizoen altijd een afsluitings toernooi plaats. Hier willen we dit jaar een andere invulling aan geven. We spelen dubbel ,en starten op maandag 8 oktober, de finales vinden plaats op zondag 14 oktober. Je moet je hiervoor opgeven met partner. Opgeven kan bij: Lianne tel.541753, Ria tel.545035 of Elly tel. 0493-526117. Opgeven kan tot en met maandag 24 september. Herfst Toernooi Leunen - Oostrum Op maandag 15 oktober spelen we het Herfst Toernooi in Leunen en Oostrum. Je kunt je opgeven met een partner. Aanmelden kan tot en met 24 september door het onderstaande strookje met f 5,- (2,50 per persoon) bij Lianne (moerslag 7) in de bus te stoppen. Groep A mini's 7-8-9-10 jaar Groep C 11-12 jaar Groep E 15-16 jaar Groep B beginners 9-10 jaarGroep D 13-14 jaarGroep F 17-18 jaar NAAM:ADRES.GROEP. Daarom, wil jewel NAAM PARTNER:ADRES:GROEP: Ik doe mee aan het Herfst Toernooi, f 2,50 (f 5,- met partner) doe ik samen met dit strookje in een envelop.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 10