Actie geef onze peuters DE RUIMTE Tijdens de laatste gesprekken met de gemeente is het nog steeds niet duidelijk geworden of realisatie van een gebouw bij de huidige basisschool mogelijk is, dit i.v.m. brandveiligheid en ondanks eerdere toezeggingen. Alle mogelijkheden hebben we nogmaals besproken met de gemeente, maar op korte termijn is er in Ysselsteyn niets realiseerbaar. Voor elke plek is er een verandering van het bestemmingsplan nodig, ook bij de basisschool en die moet worden ingediend bij de Provincie. Zulke procedure duurt minimaal 10 maanden en dan moet elke overheidsinstelling nog zijn volledige medewerking verlenen. Er is op dit moment zoveel onduidelijkheid en vooralsnog geen concreet doel om geld in te zamelen. Daarom zijn wij van mening dat dit niet de juiste insteek is voor alle geplande acties. We stellen de geplande goederen en diensten veiling en de bourgondische avond die we nog in petto hadden, uit totdat er concrete plannen zijn. In de tussentijd gaan wij er weer vol tegenaan, net zoals de afgelopen 4 jaar, om meer duidelijkheid te krijgen en alle mogelijkheden nogmaals te bekijken, er moet toch iets te realiseren zijn in Ysselsteyn. Het geld wat wij reeds ontvangen hebben wordt opzij gezet en wordt alleen gebruikt voor een nieuwe locatie Op dinsdag 11 september brengen de Burgemeester Wethouders van Venray een bezoek aan de dorpsraad vergadering. De peuterspeelzaal is een agendapunt op deze vergadering en wij zullen onze pogingen van de afgelopen 4 jaar presenteren. Steun van ouders en sympathisanten stellen we zeer op prijs. De speelgoedbeurs gaat gewoon door op zondag 28 oktober Hallo jongens en meisjes. Op zondag 28 oktober organiseert peuterzaal de Calimero's in samenwerking met party-centrum Roelanzia een kindermarkt in Ysselsteyn. De markt vindt plaats van 10.00 uur tot 12.30 uur in zaal de Houtwerf. Op deze kindermarkt hebben kinderen, van de basisschoolleeftijd, de mogelijkheid om hun speelgoed, kinderkleding en kinderartikelen zelf te verkopen. De richtlijnen die we hiervoor volgen, zijn als volgt: - tussen 9.15 uur en 9.45 uur kun je je plaatsje opbouwen - goed zichtbaar de prijsjes vermelden - de verkoop richt zich uitsluitend op kindermaterialen - iedereen zorgt zelf voor eigen wisselgeld - de opbrengst van de verkochte spullen is voor de verkoper zelf - de opbrengst van de entree gelden, fl 3,50 per persoon vanaf 12 jaar, komt ten goede voor de peuterzaal de Calimero's - per inschrijfformulier geldt 1 verkoopplaats Lijkt het je leuk en heb je nog van alles om te verkopen, geef je dan op voor 28 september, middels onderstaande strook. Ik doe mee aan de kindermarkt op 28 oktober in de Houtwerf NAAM: QROEP: STRAAT: LEEFTIJD: Svp inleveren voor 28 september by Liesbeth Kleuskens, Moerslag 28 of Marielle van de Ven, Pionierstraat 7 Peul«(speel;ool

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 6