TOERCLUB mmmm Mededeling Dorpsraad: Dorpsraad Dorpsraadsvergadering met verenigingsbesturenYsselsteyjl inwoners van Ysselsteyn en met College van B enW Zoals reeds eerder aangekondigd brengt het College van B en W van Venray op dinsdag 11 sept. een werkbezoek aan Ysselsteyn. Na een bezoek aan het nieuwe bedrijfspand van Keijsers Manders op het A.B.Y volgt om 20.00 uur een openbare dorpsraadsvergadering. Alle verenigingsbesturen,maar ook de inwoners van Ysselsteyn worden van harte uitgenodigd deze vergadering bij te wonen. Het beleid van het College gaat ons allen aan, dus mensen maak gebruik van deze gelegenheid en laat uw mening horen. Er zal o.a. gesproken worden over: - Wegen bermen, verkeersveiligheid, verlichting, onderhoud groen - woningbouw, ontwikkeling nieuw bestemmingsplan - reconstructie, agrarische economie, bestemmingsplan buitengebied - investeringssubsidie tennisvereniging - recreatie, fietspaden knooppuntroute - voortgang appartementencomplex - peuterspeelzaal. Hoe gaan we verder? - vragen vanuit de vergadering Datum vergadering: llsept. Aanvang 20.00 uur. Plaats: Roelanzia Dorpsraad Ysselsteyn Secr.: J v/d Pas Dorpspodium Zoals het wordt 11 lil Stichting Dorpspodium i.o. Toerclub Ysselsteyn is afgelopen zondag weer aan de overzijde van de Maas geweest. Thijs en Piet leidden de club via o.a. Castenray en Meerlo en de Maasbrug tot in Duitsland waar de omgeving van Twiststeden werd aangedaan. Het was een vlotte tocht zonder lekke banden of andere problemen waardoor de renners rond half twaalf alweer terug in Ysselsteyn waren. A's Zondag vertrek om 09:00 uur voor alweer een mooie tocht door de omgeving. ENJOY TOGETHER Zondag 9 september a.s. verzorgen wij de H.Mis van 9.15 uur. Iedereen graag om 8.30 uur in de kerk aanwezig zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4