Vsselsteyn Senioren Beste leden, De nieuwsberichten van T.V.Y. worden op dit moment geplaatst in het YNB en de Peel en Maas. Nu willen we jullie de mogelijkheid aanbieden om de senioren berichten wekelijks per e-mail te ontvangen. Dit is dan hetzelfde bericht als in de Peel en Maas staat. Als je hier gebruik van wil maken geef dit dan door aan Marika Houben, tel 542124 of mail naar: mmm.houben@hetnet.nl A&S Intersport heeft op dit moment een hele mooie actie. In onze kantine staat een spaarvarken. Hierin kunnen alle bonnetjes van de bij hen gekochte spullen worden gedeponeerd. De actie loopt t/m 23 december. Aan het einde van deze actie ontvangt onze vereniging 5% van het totaal bedrag. Dus als je iets bij hen koopt of dit nu tennisballen of nieuwe ski's zijn, lever je bonnetje in. Dit is weer een gemakkelijk verdient extraatje voor de nieuwe kantine! Introducee Toernooi Zondag 23 september wordt het Introducee Toernooi gespeeld. Alle senioren leden kunnen voor dit toernooi inschrijven met een partner, die liefst geen lid is van onze vereniging en zelfs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegenheid om zelf een keer een balletje te slaan. Je kunt inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen f 2,50 per persoon. De inschrijving sluit op zondag 9 september. De organisatie is in handen van Frans (541922). Let op, dit is de laatste week Autobedrijf Gommans de Wit Clubkampioenschappen De clubkampioenschappen zijn alweer in volle gang. De afgelopen dagen is er fel gestreden om een plaats in de volgende ronde. Volgende week dinsdag starten we met de kruisfinales in de enkel-klasse, gevolgd door de halve finales op vrijdag en zaterdag. Wil je eens een leuke pot tennis zien, kom dan gerust een keer kijken. Er wordt iedere dag volop getennist, ledereen is welkom. Uitwisseling TC 't Lóbke Swolqen Zondag 7 oktober wordt in Swolgen de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging 't Löbke uit Swolgen. Het is voor het eerst, dat we een uitwisseling hebben met deze vereniging. Je kunt je voor dit gezelligheidstoernooi inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op 17 september. De inschrijving is in handen van Jan (541781). H.B.S. ONS GENOEGEN Succes op Ned.Kampioenschap Fita. Zondag j.l. liet Michel Camps op het NK Fita 90M zien dat hij nog steeds meetelt in de top van de compoundklasse. Tot de allerlaatste pijl streed hij mee om de Ned. titel. Met 2 puntjes verschil met de nieuwe kampioen behaalde hij een prachtige 3e plaats. Ron v.d.Hoff die dit jaar al veel successen boekte in het veldschieten was in de recurve klasse tot de laatste pijlen titelkandidaat. Door 1 mindere pijl (6) in de laatste serie moest hij Olympiër Wietse v.Alten voor laten gaan en behaalde hij de zilveren medaille. Zondag a.s. wordt in Someren om het kringkampioenschap veld geschoten. Volgende week woensdag beginnen we met de opbouw van het parcours voor het N.K.Veld. RUITERCLUB DE PEELDRAVER Uitslagen L.K. in Helden: Klasse Z1 Hilda Lemmens met Mackintosch de 3e prijs. Proficiat! iiart BILJARTEN IETS VOOR JOU l? Voor 35,— per jaar ben je lid en kun je in ons clublokaal Herberg de Peel meespelen in de onderlinge competitie libre (donderdagavond) en/of driebanden (maandagavond). De competitie begint dit jaar in de eerste week van oktober. Wil je meer informatie, bel Harry van Asten tel. 541667. BILJARTEN VOOR JONG EN OUD '~y~U,yr f liUyp

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 10