ZW Herborg De Peel FANFARE DE PEELKLANK Bestuursvergadering A.s. maandag 20 augustus is er om 22.00u een bestuursvergadering na afloop van de repetitie van de fanfare. Repetitie De repetitie voor fanfare en drumband zijn weer begonnen. We hebben enkele nieuwe muziekstukken, dus graag zoveel mogelijk leden aanwezig op de repetitie! H.B.S. ONS GENOEGEN Ron v.d.Hoff en Gerard Koonings zijn deze week in Akita (Japan) waar zij met nog 4 Nederlandse handboogsporters deelnemen aan de wereldspelen. Deze spelen bestaan uit sport-discipline's welke niet Olympisch zijn. Ron en Gerard nemen deel aan het Veldschieten in de recurve-klasse. Zondag a.s. is de finale waaraan de 4 hoogste schutters uit de 2 voorwedstrijden deelnemen. Op 15 en 16 sepl. A.s. organiseren wij het Ned.Kampioenschap Veldschieten in de bossen langs de Timmermannsweg en de Paardekopweg. Willen de belanghebbenden hier s.v.p. rekening mee houden. HALLO DAMES GYMCLUB HALF 7 Dinsdag gaan we bij mooi weer fietsen anders gewoon gym! Groetjes de damesgymclub!! TO E RC LU B Toerclub Y sselsteyn reed afgelopen zondag al weer voor de vijfde keer hun klassieker MnnBSBEMBÊpffio Ysselsteyn- Achelse Kluis- Ysselsteyn. Deze ruim 110 km lange tocht voert via het Brabantse land, oa de Strabrechtse Heide en het Leenderbos, met een beginnende bloei van de heide, werden aangedaan. Meer nieuws over deze tocht is te vinden op onze homepage te vinden onder www.vsselsteyn.com/toerclub Toerclub Ysselsteyn dankt garage Gommans en de Wit voor het beschikbaar stellen van de volgauto. Komende zondag vertrekken we om 07:30 uur! Naar Qverloon voor de Bevrijdings rit. OEFENWEDSTRIJD Leunen - Dames 1 september 2001aanvang 18.00 uur, vertrek 17.15 uur, sporthal De Wetteling Venray TEAM4NDF1IMK SEIZOEN 2001 - 2002 fo.v.l Dames 1 - 1e Klasse A Kim Egelmeers Mariet Janssen Jeanny van Osch Kim Peeters Moniek Pouweis Adrilene de Wilde Simone Willems Mieke Backus Antoon van der Sterren Heren 1. 2e Klasse A Rob Berkers Thijs Berkers Geert van Dijck Frank Geurts Peter Janssen Ramon Kuunders Ronnie Peeters Sjoerd Slangen Peter Verstappen Gert Wilmsen, Edward van Dongen Gijs Peeters Heren 2 - 4e Klasse A Wilbert Arts Rob Bruin John van Dijck Patrick Kleuskens Ferry Heyl Tom Lemmens Eus Linders Mare Marcellis Bart van Oers Mike Sanders Antoon van der Ste Henk van Veghel Patrick Vergeldt Raymond Vergeldt Marcel van Lier Heren 3 - 4e Klasse B Frank van Ass Ronnie Bo vee Tom Comelissen Sjoerd Ewals Wout Gommers Joeri Hendriks Joan Kuenen Eddy Kuerten Rene van de Pas Sander Peeters Martien Pouweis Robin Pouweis Nick Stevens Jeffrey Verstegen jyrrtnaate

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 5