De Smeleblaozers in Loohorst Fanfare de Peelklank Repetitie Hallo leden. As. maandag en dinsdag 13 en 14 augustus beginnen de repetities weer voor fanfare en drumband. Zorg voor goedlopende ventielen en kom zoveel mogelijk naar de repetitie. Ook als je nog vakantie hebt, maar je bent niet weg, neem dan de moeite om de repetitie te bezoeken. Dit werkt stimulerend voor de andere leden. Bestuur en muziekcommissie zijn nog bezig met het samenstellen van een programma voor het najaar. Zodra hier meer over bekend is, wordt dit vermeld op de repetitie en in YNB. Graag tot maandag resp. dinsdag! Corveedienst Corveedienst voor de maand augustus: Petra Spreeuwenberg, Toon Tielen, Marlies Verheijen en Jacqueline van Asten. Bij verhindering graag voor een vervanger zorgen! Actie geef onze peuters DE RUIMTE Het kippenladen was een grandioos succes en na het laden was het heel gezellig. De opbrengst voor de peuterspeelzaal is het mooie bedrag van f 9.400,=. De sponsors Fam. Clacssens Jenniskens, Jekal en Het Diepvrieshuis hartelijk bedankt!!!!!! Alle vrijwilligers bedankt voor jullie geweldige inzet. De Peel en Maas berichtte onlangs dat het nieuwe gebouw mogelijk niet door zou gaan en dat het evenement op 28 oktober ook nog onzeker was of dit doorging. Het evenement gaat gewoon door De stand van zake is als volgt. Het laatste nieuwbouwplan had te veel praktische bezwaren en in goed overleg hebben we dit plan laten vallen. Inmiddels heeft de gemeente Venray aangegeven dat er nog andere alternatieven zijn voor nieuwbouw bij de basisschool. Ook de basisschool staat voor lOU/o achter het plan dat de peuterspeelzaal daar gevestigd wordt. Wij horen soms geluiden van: waarom investeren in semi permanent gebouw? Deze gebouwen worden voor minimaal 20 jaar gegarandeerd, dit is ook door onafhankelijke bronnen bevestigd, ben termijn van minimaal 20 jaar lijkt ons lang genoeg om verantwoord deze investering te doen. Bovendien zijn al vele mogelijkheden bekeken maar deze waren niet haalbaar. Door de vakantie zijn alle besprekingen op een laag pitje komen staan, maar we hebben er alle vertrouwen in dat alles goed komt. Kortom houdt 28 oktober alvast vrij het beloofd een hele happening te worden voor groot en klem met Speelgoedbeurs: Kinderen uit Ysselsteyn kunnen zelf hun spulletjes verkopen en de opbrengst is voor hun zelf! Een goederen en diensten veiling en allerlei andere activiteiten. Alle ideeën om te veilen zijn welkom. Nader bericht over dit evenement volgt nog. Op zondag 12 augustus om ll.OOu spelen de Smeleblaozers bij recreatiepark Loohorst. Met een gevarieerd programma, zal dit een mooie afsluiter van wellicht uw vakantie zijn! "TH»!» vasciSTtvN/ft

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 3