Xsselséeyii B>l<acl Redactie: Dorpsraad Ba Jrg 39, nr. 39, 27 juli 2001 Van Lovinckplein 8: Lucas 11,1-13: Ik zeg jullie: vraag en jullie zal gegeven worden, zoek en je zult vinden, klop en er zal voor je worden opengedaan. Want ieder die vraagt, krijgt; wie zoekt, vindt; en voor wie klopt, zal worden opengedaan. Welke vader onder jullie zal zijn kind als het om een vis vraag, in plaats daarvan een slang geven? Of een schorpioen, als het om een ei vraagt? Ais je je werk belangrijk vindt, dan accepteer je zelfs onbetaalde overuren. Als je ergens aanbelt en je hecht er aan om een bepaalde persoon te spreken, dan bel je minstens drie keer voordatje verder gaat. Als je het belangrijk vindt dat God in je leven ingrijpt Als je ophoudt met bidden, alleen omdat je het gevoel hebt dat God je niet hoort dan vond je je vraag waarschijnlijk niet belangrijk genoeg. Gebed kan betekenen: God steeds weer aan zijn jas trekken, steeds weer bij hem zeuren, hem smeken je te helpen, omdat je dat belangrijk vindt. Zó belangrijk, dat God je helpen moet. Tenzij hij je op zeker moment laat inzien waarom het beter was dat hij je gebed niet heeft verhoord. ntenties van 28 juli t/m 3 augustus 2001: za 28 jul 19.00 u ouders Derikx-Hendriks; 6 wkd Joannes Slangen; Gerrit Martens; Pastoor van Uden. zo 29 jul 9.15 u (Vivace) overl. fam. Mulders-Maessen; Wim en Jo Thoone en Elly. di 31 jul 19.00 u jrd. Hannes van Well en echtg.; Gerardus v.d.Munckhof en echtg.; Leo Spreeuwenberg en Grad Spreeuwenberg; jrd. Frans Werneke; Nel Sreeuwenberg- Baltussen, vr 3 aug 14.00 u Huwelijk Geert-Jan Lijten en Linda Kelder. Misdienaars: za 19.00 u Frank en Ron; zo 9.15 u Bart A en Niels; di 19.00 u Bart O en Klaas; vr 14.00 u Maartje en Paula. Gaan trouwen: Geert-Jan Lijten (Nuenen) en Linda Kelder (Zevenhoven), Paardekopweg Michel Camps (Ysselsteyn) en Hanneke Klomp (America), Canada

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1