Vsselsteyn ZVV Herberg De Peel Senioren Juwett Tweewielers 40+ Toernooi In de week van 13 t/m zondag 19 augustus wordt het Juwett Tweewielers 40+ Toernooi gespeeld. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week verdeeld. In verband met de leeftijd zullen we proberen de wedstrijden zo veel mogelijk te spreiden of zelfs in 2 leeftijdsklassen te spelen. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen f 2,50. Contactpersonen voor dit toernooi: Theo Jenneskens (541330) en Gonnie van de Pas 541611) op zondag 29 juli. Wacht niet tot na de vakantie, schrijf nu in Thuisblijvers Toernooi Afgelopen zondag is het Thuisblijvers toernooi gespeeld. Ondanks dat velen reeds met vakantie zijn deden 28 senioren mee. Gonnie had wederom mooie prijsjes ingekocht en door de goede verzorging van de dames en heren van de kantinedienst was het een gezellige boel. De uitslagen: Poule A: Frans van der Pas Poule B: Piet Arts Poule C: Gerda Martens Poule D: Frans van de Kerkhof Poule E: Tonny van Vegchel Poule F: Jan van Vegchel Poule G: Henk Strijbos Alle winnaars van harte gefeliciteerd. Rackettos De komende weken is er weer rackettossen op de woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Junioren Maandagavond Competitie Hallo jongens en meisjes,we hebben 2 juli de laatste maandag-avond competitie voor de vakantie gespeeld. We willen maandag 13 augustus weer met de volgende ronde beginnen. Als je niet mee kunt doen, afmelden voor zondag 5 augustus bij Hilda (541433). De inschrijving sluit ..aren 1 2e Klasse A Heren 2 - 4e Klasse A Heren 3 - 4e Klasse B Dames 1 - 1e Klasse A Rob Berkers Wilbert Arts Frank van Ass Kim Egelmeers Thijs Berkers Rob Bruin Ronnie Bovee Ma riet Janssen Geert van Dijck John van Dijck Tom Cornelissen Jeanny van Osch Frank Geurts Patrick Kleuskens Sjoerd Ewals Kim Peeters Peter Janssen Ferry Heyl Wout Gommers Moniek Pouwels Ramon Kuunders Tom Lemmens Joeri Hendriks Adriiene Wilde, de Ronnie Peeters Eus Linders Joan Kuenen Simone Willems Sjoerd Slangen Mare Marcellis Eddy Kuenen Mieke Backus Peter Verstappen Bart van Oers Rene van de Pas Antoon van der Sterren Gert Wilmsen, Mike Sanders Sander Peeters Edward van Dongen Antoon van der Sterren Martien Pouwels Gijs Peeters Henk van Veghel Robin Pouwels Patrick Vergeldt Nick Stevens Raymond Vergeldt Jeffrey Verstegen Marcel van Lier TEAM-INDELING SEIZOEN 2001 - 2002 (voorlopig)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 5