toerclub C.I.P. Aanmelding voor de computercursus! Ons P.C. project kan nog enkele deelnemers cursisten plaatsen. Vanaf 55 jaar is al de. bedoeling om mee te doen. De cursusdagen zijn dagelijks vanaf 27 augustus in de ruimte van het CIP-Medisch centrum de Wildenberg. Opgave: Naam leeftijd adres en tel. op broefje in enveloppe in brievenbus van het Medisch centrum. Het bureau Rechtshulp biedt informatie, advies en rechtsbijstand. Rechten plichten, procedures en instanties. Iedereen krijgt er wel eens mee te maken, of u nu huurder bent, werknemer, consument of student. De kans dat u bij een juridisch geschil betrokken raakt is altijd aanwezig, meestal onverwachts. Wat moet u doen als u wordt ont slagen? Als uw uitkering opeens wordt stop gezet? En wat als u te horen krijgt dat u niet in aanmerking komt voor huursubsudie of studiebeurs. Of bij een ongeval? Het CIP deelt u mede het bureau voor rechtshulp voor onze regio is gevestigd: Deken van Oppensingel 13, Venlo tel. 077 - 3209191. P.D.V. YSSELSTEYN Uitslag vlucht La Souterainne kl.fond: KXX Hub Koonings 1.2. G.Linders 3.4.5.7.10.11. Sr.Maessen 6.15. P.v.Asten 8.12.13. P.Potten 9. P.Cox 14. A.s. zaterdag inkorven voor de 3e vlucht vr.jongen. Inzetten s middags van 12.30-13.00u. Om 13.00u klokken afslaan, om 13.30u mandendienst door Fr.v.Dijk en Th.Hendrix. Venray rijden Fr.v.Dijk. Mandendienst 28-7 G.Hendrix en W.Harrewijn. Venray rijden 29-7 J.v.d.Eijnden. Op vrijdag 17 aug. a.s. houden wij onze barbeque-avond in ons clublokaal. Zij die willen deelnemen a.s. weekend opgeven bij P.Cox tel. 541656, dit in verband met de voorbereiding hieraan verbonden. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Uitslag wedstrijd te Roggel 15-7-2001 Afdeling 8-tal een 3e pr. Dressuur: KL DB Rianne Baltissen met Tonja 3e pr. KL DL 1 Ellen Egelmeers met Romeo 5e pr. KL EB Kim Egelmeers met 'Lady Chelsea 2e pr. Springen: KL DL Natascha Mennen met Agel v.d.Zomerdam 6e pr. KL EB Kim,,Egelmeers met Lady Chelsea 7e pr. Na 2 weken van relatief korte etappes werd het weer eens tijd voor een wat langere. Het weer was deze morgen niet slecht dus er waren weer wat meer mensen aan de start verschenen. We vertrokken richting Griendtsveen en Helenaveen om vervolgens via Grashoek, Panningen. Helden, Kessel de rivier de Maas te gaan bezichtigen. Het is toch altijd weer een fantastisch hoe de Maas door ons Limburg slingert. Wij slingeren stroomafwaarts mee over rustige prachtige weggetjes richting Baarlo en Venlo. De doorgaans drukke stad Venlo kun je nu het Deltaplan Grote Rivieren langzaam zijn definitieve vormen aanneemt doorfietsen zonder al te veel verkeer tegen te komen. Na Velden, Lomm gepasseerd te zijn gingen we via de toeristenweg naar Wellerlooi. Vanaf Hier de kortste weg terug naar het terras in Ysselsteyn Met een gemiddelde van 31 km/h en 100 km op de teller zat iedereen er nog fris bij wat wel bleek uit het feit dat sommige onder ons nog genoeg adem hadden voor een eindsprint. Naarmate het seizoen vordert kunnen de benen toch wat meer hebben. Volgende week een clubtocht van c.a. 85 km. Vertrek zoals gewoonlijk om 9.00 uur. centraal n'ormaiie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4