Tennis Vereniging Ysselsteyn Senioren Rooa Computer Clubkampioenschappen Jeugd en Mixdubbel Senioren Afgelopen week zijn de Ropa Computer Clubkampioenschappen Jeugd Mix Senioren gespeeld. Na soms heel spannende poule-wedstrijden werden zaterdag de halve finales gespeeld. Doordat een onweersbui de banen blank had gezet kon pas om 20.45 uur worden begonnen aan de laatste halve finale in de sterkte B. Omdat Liesbeth Altink zondag jarig was werd de A-finale reeds op zaterdagavond gespeeld. In een zeer spannende drie-setter werden uiteindelijk Twan en Annie de nieuwe kampioenen. Met de finale in de B-klasse werden zondag de mix-kampioenschappen afgesloten. Door de vele drie-setters bij de jeugd liep het programma behoorlijk uitzodat pas om ca. 21.00 uur kon worden begonnen met de prijsuitreiking, die namens de sponsor werd gedaan door Fun Emonts. Het bleef daarna nog lang heel gezellig. Mix sterkte B: De uitslagen: 1Jan Ewals en Gonny van Dijck 2. Jeu en Tilla de Wit 3. Dirk Jaspers en Tineke Vergeldt Herman van Ass en Riek Heidens Mix sterkte A: 1Twan van Osch en Annie Jansen 2. Jan en Liesbeth Altink 3. Jan en Marleen Vergeldt Wim de Wit en Truus Kusters Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. Juwett Tweewielers 40+ Toernooi In de week van 13 t/m zondag 19 augustus wordt het Juwett Tweewielers 40+ Toernooi gespeeld. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week verdeeld. In verband met de leeftijd zullen we proberen de wedstrijden zo veel mogelijk te spreiden of zelfs in 2 leeftijdsklassen te spelen. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen f 2,50. Contactpersonen voor dit toernooi: Theo Jenneskens (541330) en Gonnie van de Pas 541611) De inschrijving sluit op zondag 29 juli. Wacht niet tot na de vakantie, schrijf nu in Rackettos De komende weken is er weer rackettossen op de woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Junioren Clubkampioenschappen: De afgelopen week hebben we de jeugdclubkampioenschappen gespeeld. Hier hebben 52 jeugdleden aan meegedaan en daar zijn we best trots op Er waren in de poule wedstrijden al hele mooie wedstrijden te zien en zo werd langzamerhand naar de halve finales en de finales gewerkt steeds met prachtige weer. Zaterdag konden we wel heel spannende wedstrijden zien en menige zweetdruppels kwamen er aan te pas om een winnaar voor de finale te krijgen. Zondag werd het nog spannender er werd gespeeld voor de nummer 1 en 2 en voor nummer 3 en 4 moesten er verschillende 3-setters gespeeld worden om een winnaar te krijgen. Hieronder de uitslagen en setstanden: Meisjes t/m 12 jaar 1.Juul Hendriks 2.Rinske van Hees 3.Fieke Koopmans 4.Eefje de Wit Meisjes t/m 17 jaar IRenate Peeters 2.Tineke Vergeldt 3. Marleen Vergeldt 4.Marlon v.Dijck Jongens t/m 12 jaar IMark Romme 2.Stan van Dijck 3.Frank Spr.berg 4. Roel Claessens Jongens t/m 17 jaar. 1 Thijs Vogels 2. Dirk Jaspers 3.JeroenGommers 4.Jelle van Hees setst. 6 6 winnaar van de wisselbeker geschonken door Garage Gommans de Wit 1 2 656 374 setst 4 6 5 winnaar van de wisselbeker geschonken door schoenhandel F. van Dierendonck 637 76 5 1 setst. 6 7 winnaar van de wisselbeker geschonken door Juwett Tweewielers 05 67 35 setst. 7 16 winnaar van de wisselbeker geschonken door transportbedrijf Linders 664 666 0 74 Dus Juul Hendriks, Mark RommeRenate Peeters en Thijs Vogels zijn de jeugd clubkampioenen van 2001 Allemaal van harte gefeliciteerd met jullie behaalde resultaten en veel gaan tennissen voor de kampioenschappen van 2002.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 7