Dorpsraad) Ysselsteyn Mededeling Dorpsraad: 44 Kermis Ysselsteyn" van 7 t/m 10 juli Openingstijden: zaterdag zondag maan- dinsdag van 16.00 uur tot 24.00 uur van 14.00 uur tot 24.00 uur van 15.00 uur tot 24.00 uur Attracties: Autoscooter Boksbal Babysport Calypso Lijntrekspel/bussensport Holly cranes balco rotor schietvermaak suikerspin/popcorn viskraam gebakkraam nougat/suikerkraam Het vorig jaar is de kermis zonder ongeregeldheden en voor iedereen op een prettige manier verlopen. Een pluim voor Ysselsteyn en vooral voor de jongeren! Ook dit jaar wensen wij iedereen een fijne en gezellige kermis toe en hopelijk met mooi weer. Dorpsraad Ysselsteyn RIOLERING BUITENGEBIED, cluster YSSELSTEYN De gemeenteraad heeft in maart 2000 het beleidsplan "sanering ongezuiverde lozingen"vastgesteld. Het vervolg traject is inmiddels in gang gezet, wat er toe heeft geleid dat de riolering in de cluster Merselo is aangelegd. De gemeente wil in het najaar 2001 starten met de aanleg van riolering in de cluster Ysselsteyn. Op de bijgevoegde tekening is aangegeven welk gebied tot de cluster Ysselsteyn behoort. Na overleg met de dorpsraad Ysselsteyn nodigt de gemeente Venray alle betrokkenen, zowel bewoners als eigenaren, binnen de cluster Ysselsteyn, uit voor een algemene informatieavond op donderdag 12 juli a.s. om 19.30 uur in zaal Roelanzia, Lovinckplein 2 te Ysselsteyn. Tijdens deze avond wordt u geinformeerd over de uitvoeringsaspecten en de mogelijke gevolgen voor de betrokken percelen. Op deze avond kan niet meer gediscussieerd worden over het inmddels door de gemeenteraad vastgestelde beleid. Er zal wel gesproken worden over de beslispunten uit het beleidsplan, over de vervolgstappen in het realiseringstraject, de globale uitvoeringsplanning en de aansluitvergunningen. De eigenaren van bebouwde percelen binnen de cluster Ysselsteyn krijgen nog persoonlijk bericht over deze informatieavond. Voor nadere informatie kunt u kontact opnemen met de projectleider van de gemeente Venray, J. de Bruijn tel. 523554. Basisschool 'St.-Oda'- Ouderraad Schoolverlatersavond - Op de internetpagina van de school, www.odaschool.nl, kunt u een impressie vinden van de geslaagde schoolverlatersavond van woensdag 27 juni jl. TOERCLUB Toerclub Ysselsteyn toerde zondag richting Cuijk. Via over het algemeen rustige wegen in m'H met veel links en rechts draaien ging het om de plassen juist ten noorden van Cuijk heen. Deze mooie door Math van Rens uitgezette tocht liep voor een groot deel lekker beschut tegen de wind, en waar het waaide stond het briesje lekker in de rug. Voldaan, na ruim 85 km onder de wielen doorgedraaid te hebben, werd deze tocht volbracht. De op het programma staande klassieker naar de Achelse Kluis wordt verplaatst naar 12 augustus. Willen de leden zondag 19 augustus vrijhouden voor de Ronde van Ysselsteyn. A's zondag 8juli staat de "kermistocht" op het programma met na afloop koffie en vlaai bij Herberg de Peel.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4