De Smeleblaozers op Venray Muzikaal Totaal GEEF ONZE PEUTERS DE RUIMTE We zijn al enkele jaren bezig om een nieuw onderkomen te krijgen voor onze peuterspeelzaal de Calimero's. We hebben vergevorderde plannen om een nieuw lokaal te bouwen bij de Basisschool. De Basisschool staat hier voor 100% achter en samen met de gemeente Venray is er een plan ingediend waar de afdeling Welstand al ja tegen heeft gezegd. Dat er een nieuw gebouw komt staat voor 99% vast. Maar er zijn nog enkele financiële hobbels te nemen. Als bestuur van de peuterspeelzaal zijn wij van mening dat de ouders van peuters die gebruik maken van de peuterspeelzaal (PSZ) ook de exploitatiekosten moeten dragen. Wij streven ernaar dat de uitgaven ongeveer gelijk zijn aan de inkomsten. Deze filosofie willen wij ook in de toekomst handhaven en tevens willen wij de ouderbijdrage, door deze nieuwbouw, niet extreem laten oplopen. De financiering van de nieuwbouw ziet er als volgt uit: Lening bij de bank, die afgelost wordt uit de jaarlijkse bijdrage van de gemeente. Fondsen werving via synthese Bijdragen vanuit de gemeenschap Ysselsteyn Om middelen vanuit de Ysselsteynse gemeenschap te krijgen hebben wij de volgende acties gepland: 1+2 augustus kippenladen bij John Claessens 28 oktober dag van de peuterspeelzaal, met diverse activiteiten, zoals: Speelgoedbeurs Goederen en diensten veiling Diverse attracties voor de jeugd en peuters. Wij zijn druk bezig met de invulling van het programma ai het beloofd een hele happening te worden waar heel Ysselsteyn voor uit zal lopen. Wat houdt een goederen en diensten veiling in? Iemand stelt een goed of dienst ter beschikking en dit wordt per opbod verkocht. Er is nu al f 1.000,= geboden, door een bedrijf, voor een schilderwerk dat de peuters zullen gaan maken. Voor het kippenladen benaderen wij alle ouders die nu ai in toekomst gebruik maken van de peuterspeelzaal, maar elke vrijwillige aanmelding is welkom. Denk tevens eens na of jij of iemand uitje omgeving een goed of dienst aan kunt bieden. Als je iets weet, geef het z.s.m. door. Bestuur en comité "Geef onze peuters de RUIMTE" Comité: Robert Arts, Wim Cleassens, Theo Jenniskens, Peier Paul Koonings, Jac Matijsen, Gerrit Spreeuwenberg, Henk Stiphout en Niek Jaap Zegers Vrijdag 22 juni (19.30u-20.30u) Buitenpodium bij de Bonte Koe Op het programma staan lekkere swingnummers o.a.: Bei mir bist du schön, Black Jack, You are my Sunshine, Bad Bad Leroy Brown, Billy's Rock Party, Hawai Five-0 en de nieuwe nummers Down Town en Doe Maar-medley!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 5