Vsselsteyn Poule C: Poule E: Poule G: Poule I: Poule K: Frans van Soest Nancy van Neerven Marcel hellegers José Jaspers Toos Arts Senioren Ropa Computer Clubkampioenschappen Jeugd en Mixdubbel Senioren De Clubkampioenschappen Mixdubbel worden dit jaar evenals vorig jaar tegelijk met de Jeugd Clubkampioen-schappen gespeeld in de week van 25 juni t/m 1 juli. Dit betekent, dat in de middaguren en het begin van de avond de jeugdwedstrijden worden gespeeld en later op de avond de senioren mixwedstrijden. De finales zijn zowel van de jeugd als van de senioren op zondag. De ze kampioenschappen worden gesponsord door Ropa Computer Venray. Voor de mixdubbelkampioenschappen liggen speciale inschrijfkaarten in de kantine. Deze kunnen worden ingeleverd in de bus in de kantine tot en met zondag 10 juni. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 p.p.. Aannemingsbedrijf M.J.Teunissen Toernooi AfoeloDen maandaq is het Aannemingsbedrijf M.J. Teunissen Toernooi gespeeld. De weergoden waren ons gelukkig goed gezind, zodat we alle wedstrijden volgens schema konden spelen. Onder de 49 deelnemers waren wederom enkele nieuwe gezichten. De prijzen werden alsvolgt verdeeld: Poule A: Wim Verschuuren Poule B: Anne-Mane M.chels Annelies van de Wegen Poule D: Theo Jenneskens Poule F: Fons Emonts Poule H: Peter Philipsen Poule J: Tonny van Vegchel Poule L: Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd. ^hefweekend van 24 t/m 26 augustus wordt voor de vijfde keer in successie het Venray Open gespeeld. Het Venray Open is een toernooi tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. De organisatie is wederom in handen van de TC Rodhe, TV LVH en TV Ysselsteyn. De poule-wedstrijden worden op vrijdag en zaterdag gespeeld op deze drie parken. Ooen klasse in Ysselsteyn, D1-klasse in Leunen en D2/E-klasse bij TC Rodhe. De wedstrijden om de 3 t/m de 6 plaats en de finales worden op zondag gespeeld op de banen van TC Venray, waar tevens de team presentatie niaatsvindt De barbeque is dit jaar op zaterdag in Ysselsteyn. In het kader van de lustrumviering wordt dit jaar ook een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Dit toernooi wordt gespeeld op zaterdag op de banen van TC Venray, waar tevens de jeugddmic plaatsvindt. De finalewedstrijden voor de jeugd worden ook op zondag gespeeld. De teams bij de senioren bestaan in de D1 en D2/E-klasse uit 4 dames en 4 heren terwijl in de open klasse min. 2 heren en 2 dames uitkomen. Dus er is maar een beperkte deelname mogelijk. Inschnjffoirnulieren liggen in de kantine Deze kunnen worden ingeleverd in de brievenbus in de kantine. De Technische Commissie maakt de teamindeling- mochten er zich teveel deelnemers aanmelden, dan worden deze op een reservelijst geplaatst voor moqelijke indeling in een zgn. mix-team. Houd er rekening mee, datje in principe het hele weekend beschikbaar moet zijn. Afgelopen jaar werd TVY eerste in alle categorieën. Dus meld je aan! De inschrijving sluit op zondag 23 juni. Met de uitreikinq van het clubblad, een dezer dagen, ontvangt je tevens een invulformulier voor het inventanseren van het vriiwilliqerspotentieel binnen onze vereniging. Onze vereniging is een voorbeeld van een vereniging welke vollediq steunt op de vele vrijwilligers, die zich graag inspannen voor de vereniging. Denk maar eens aan de vier mannen van het wekelijkse baanonderhoud", "de dames die zorgen voor het schoonhouden van onze kantine de hardienst" "ieuodcommissie" en ga zo maar door. Om al deze vrijwilligers nu gericht te werven, begeleiden en te waarderen is TVY bezig met het opzetten van een vriiwilligersbeleid. Aandacht voor de vrijwilliger is voor TVY van het allergrootste belang! De eerste stap op weg naar een vrijwilligersbeleid is "Gerichte werving". Hiervoor is het bijzonder belangrijk om inzicht te verkrijgen in de capaciteiten en de bereidheid van alle leden. Door het spoedig invullen en inleveren van het inventarisatieformulier, in brievenbus kantine bewijs je jezelf en alle andere leden een bijzonder grote dienst. K N.L.T.B. competitie Uitslagen: Vrijdag 1 juni Heren Dubbel 35+ Vrijdag 1 juni Heren Dubbel 35+ Dorpencompetitie Uitslagen Zaterdag 2 juni Zaterdag 2 juni Zaterdag 2 juni Programma Zaterdag 9 juni Zaterdag 9 juni Zondag 10 juni Zondag 10 juni Ysselsteyn 1 Bergen 2 - TC. St Hubert - Ysselsteyn 2 3-1 2-2 Ysselsteyn B1 Ysselsteyn B1 Ysselsteyn C - Ysselsteyn B2 - Swolgen B - America C 9-1 inhaalwedstrijd 8-2 4-6 America B LVH D2 Ysselsteyn B Ysselsteyn C - Ysselsteyn B2 - Ysselsteyn D - America B - America C 18.00 uur 18.00 uur 9.00 uur 10.00 uur Vriiuuillinftrsinventarisatie graag spoedig invullen!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 5