etaa. 4 4 t MEDEDELINGEN: JERA ON AIR '01: Op 24 mei is het dan zover het festival van de Jera'70 in Ysselsteyn: Jera On Air '01 We openen het festival met de viermans formatie Day After Day. Deze band speelt heavy grungerock, zoals ze het zelf omschrijven. Ze hebben inmiddels hun eigen CD Faces gepresenteerd op 20 april in Leunen, deze CD zal ook in enkele CD-zaken verkrijgbaar zijn. www.day-after-day.com Na deze lekkere opener een formatie die hun naam al hebben gezet in Noord-Limburg, namelijk de formatie Clover. Deze 4 jongens en 1 meid zijn sinds twee jaar bij elkaar, ze spelen de hardere top-40 nummers en daarbij enkele eigen nummers, www.clover.tmfweb.nl Vervolqens is het tijd voor wat Rock n'Roll, of te wel Trade Mark. Deze formatie die al jaren veel sozen en feesten oo de kop heeft gezet, heeft inmiddels een grote reputatie in het Limburgse land. Met hun CD Aap Neemt Mies zetten ze een paar jaar geleden de toon! Nu is het uitgegroeid tot één van de beste feest formaties in deze regionen, www.trade-mark.to Vervolqens stappen we over naar het punk-genre en wel met Undeclinable. Eerst bekend als Undeclinable Ambuscade Na een paar jaartjes niet zoveel van ze gehoord te hebben komen ze nu met een nieuwe CD en Sinqle Undeclinable stond op diverse grote festivals en zalen, ze maakten furore met nummers als African Song en Love Story en nu met de nieuwe single "is she really going out with him?", www.undeclinable.com. Vervolgens het enigste concert van De Heideroosjes in Noord-Limburg met hun nieuwe toer "Fast Forward" De gelijknamige CD komt drie dagen voor Jera On Air uit! Het optreden op Jera On Air is het eerste Nederlandse optreden na de CD-release. Dit wordt inmiddels al hun T album, na Noisy Fairytales ('92), Choice for a lost generation ('94), Fifi ('96), Kung Fu ('97), Smile.. You are dying (98') en Schizo ('99). www.heideroosjes.com Als afsluiter staan de 3 DJ's van de Loco Loco Disco Show op het podium. Dit zijn echter geen normale DJ's, maar brenqen een gehele show, met decor, muziekspelletjes en charmante dansjes en outfits! Muziek van swingende disco, ouderwetse nederhop en overheerlijke gitaarmuziekjes. Of te wel nog ff lekker uit je dak gaar' Misschien voor de wat oudere jeugd een aanrader! www.locoloco.nl Voorverkoop bij: Jera'70 Ysselsteyn, Tankstation Ysselsteyn, Hans van Bree Muziekinstrumenten Venray, PLUS G. van Dijck Landweert Venray, Muziekfontein Deurne, Mikroshop Horst. Reserveerlijn: 0478-541613, kaarten reserveren kan alleen voor mensen die meer dan 10 km van een voorverkoop adres af wonen! WK; f 20,-Dagkassa: f 25,-. Aanvang 15.00u Jera'70 Peter Janssenweg 12 5813 CE Ysselsteyn (Lb) tel.0478-541613 www.ysselsteyn.com/jera70 Ivm MKZ-crisis verwachten wij dat alle bezoekers met schone kleren en schoeisel komen, om eventuele risico's te voorkomen! Indien nodig zal de organisatie voor ontsmettingsmatten zorgen! .ifiramedewerkers: De Jeramedewerkers worden allemaal verzocht om in de week voor 24 mei en de dag - na jera On Air mee te helpen met opbouwen en vooral afbreken, Opbouwen zal vooral s'avonds plaats vinden en op woensdag 23 mei overdag ook en afbreken op vrijdag 25 mei overdag! Jerakamp- Denk aan de inschrijfformulieren voor het Jerakamp, heeft iemand geen formulier ontvangen of is het kwijt, vraag dan aan Luc Janssen even een formulier! Het Jerakamp is voor de kinderen van groep 6, 7 en 8 van de Basisschool en het Speciaal onderwijs en wordt gehouden van 14 t/m 31 juli in Helden. PROGRAMMA JERA'70 VAN 17 MEI. T/M 27 MEI 2001 Donderdag 17 mei.: Op Donders:Kienen. 18.30u Vrijdag 18 mei.: Cafe Young Ones. Vanaf 12 jaar. 19.30u. Medewerkers Joeri Rene Zaterdag 19 mei.: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar. 20.00u. Zondag 20 mei.: Jera's Afternoon Cafe. 17.00u. Donderdag 24 mei.: JERA ON AIR'01. 15.00u. Vrijdag 25 mei.: Cafe Young Ones. Vanaf 12 jaar. 19.30u. Zaterdag 26 mei.: Discotheek v.d. jeugd v.a. 14 jaar. 20.00u. Zondag 27 mei.: Jera's Afternoon Cafe. 17.00u.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 2