Ysselsfeyns Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 29, 18 mei 2001 Joh 14,23-29: Als iemand mij liefheeft, zal Hij mijn woord ter harte nemen; dan zal mijn Vader hem liefhebben en zullen We bij hem ons verblijf gaan houden. Wie Mij niet liefheeft, neemt mijn woorden niet ter harte. Het woord dat jullie horen, is echter niet mijn woord, maar dat van de vader die Mij gezonden heeft. Ik laat U mijn vrede, Ik geef U mijn vrede. Vrede, ons geschonken als een flonkerende diamant. Sluit ik mijn ogen voor die verblindende schittering? Herken ik de komst van de Trooster? Steeds meer naderend, ongelooflijk wegen banend? Nieuw perspectieven Of sluit ik mijn hart, keer ik in mijzelf? Zie ik niet het hemels Jeruzalem, neerdalend uit de hemel -een ondenkbaar visioen waarin poorten zich openen, nieuwe toekomst verwelkomend, gave van licht, waarbij zon, maan en sterren verbleken? Vrede en Zicht, niet te ontwijken, niet te geloven! En toch! Zal het er eens van komen? Intenties van 19 t/m 25 mei 2001 a 19 mei 19.00 u (Kinderkoor) Toon Verheijen; Henny Emonts-Muijsers; overl. ouders van Asten- Winnen; Johan Vogels; t.e.v. O.L.Vrouw; jrd. Raymond van Asten, zo 20 mei 9.15 u (Vivace) overl. Ben Linders en Nel Winnen; Frans Bouwmeister en overl. fam. Bouwmeister-van Zuylen; fam. Wismans-Versteegen; ouders de Weert-de Zwart, di 22 mei H. Mis in Kevelacr. wo 23 mei 15.00 u 50-j. huwelijksjubileum van het echtpaar Philipsen-Lemmen. do 24 mei Hemelvaart van onze Heer Jezus Christus. 9.15 u Voor alle intenties van onze parochie Misdienaars: za 19.00 u Joris en Mark; zo 9.15 u Bart A. en Frank; wo 15.00 u Bart O en Ruud; do 9.15 Paula en Ellen Doopsel: Kelly Drabbels, Meerselsepeel 2 Lynn van Dongen, Dopheide 38 Gaan trouwen: Henk Deters en Christine Haegens Fietsbedevaart Kevelaer: We vertrekken niet om 8 uur, zoals eerst aangekondigd, maar al om half acht. Dit in verband met de tijd van de mis. Ieder moet zelf (vooral bij warm weer) zorgen voor drinken onderweg. Op de rustplaats is er koffie en vlaai van onze eigen bakker! Van Lovinckplein 8:

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1