Ysselsfeyns Blad Redactie: Dorpsraad T "V* Jrg 39, nr. 25, 20 april 2001 Van Lovinckplein 8: Joh. 20,19-31: Ik wil zijn handen zien, met de gaten van de spijkers erin; ik wil ze met mijn vingers voelen. Ik wil met mijn hond de opening in zijn zijde voelen. Anders geloof ik niet. Ineens stond Jezus in hun midden en zei: "Vrede! Vervolgens richtte Hij zich tot Thomas: "Kom maar, hier zijn mijn handen, kom nu maar met je vinger. En kom met je hand om de opening in mijn zijde te voelen. Wees niet langer ongelovig, maar gelovig. Ik ben de geschiedenis ingegaan als de ongelovige Thomas, ik ben zelfs een uitdrukking geworden. Maar daar zit ik niet mee, want wie kent in zijn leven niet de momenten van ongeloof, twijfel, van het even niet meer zien? Ik weet, dat de Heer mij niet heeft losgelaten en dat ik ondanks mijn ongeloof toch heb mogen delen in zijn groet van vrede, in zijn adem en zending. Weetje wat op mij de meeste indruk heeft gemaakt in die zaal met gesloten deuren? Dat littekens tekenen werden van zijn aanwezigheid. Dat heeft me gepakt. Alsof die littekens van mijn Heer tegen me zeiden: 'Thomas, wees ook jij niet bang voor je idealen ook als dat pijn met zich meebrengt en wonden in je handen en zij'. Van toen af ben ik gaan denken, dat pijn de handtekening van idealisten is. En daar kan ik iets mee. Intenties van 21 t/m 27 april 2001: -"-^a 21 apr 19.00 u (Volkszang) Toon Verheijen; overl. fam. Mulders-Maessen; overl. ouders Custers- Claassen; Jep en Riek Arts-Fleurkens; overl. fam. Peters-Michcls; Toon Jaspers; Jan van Beers (fam. v. Dijck); Ties Peeters; overl. ouders Lemmens-Poels; Toon Lemmens; Jan Lemmen (verj.); jrd. Gertruda, Elisabeth en Christina Mulders; ouders Potten-Coopmans; jrd. ouders v.Vegchel-Verheyen; Frans van Heuven (in Nw Zee land overleden, echtg. van Marie Claessens). zo 22 apr 10.00 u Plechtige Eerste H. Communie door de kinderen van groep 8. Intentie voor alle communicanten met ouders en familie en ook voor Mara Swinkels. di 24 apr 19.00 u uit dankbaarheid. Misdienaars: za 19.00 u Rob en Bart O; zo 10.00 u Rinske en Rian, Mark en Frank, di 19.00 u Ron en Ruud. Eerste H. Communie: A.s. zondag ontvangen de kinderen van groep 8 hun eerste H. Communie. Voor de eerste keer mogen ze deel hebben aan het brood dat Jezus zelf is. Wij hopen natuurlijk dat ze allemaal nog vaak mee mogen eten van dat brood dat Jezus zelf ons geeft. Het is voor iedereen, ook voor deze kleinen, maar ook de volwassenen, voedsel voor de levensweg. Wij hopen dat het voor hun een mooie dag is. 7s 7vi^'" "Y- V '••-CT/. /vT

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1