Ysselsteymi Blad te Redactie: Dorpsraad Jrg39, nr. 23, 6 april 2001 *Tt P Van Lovinckplein 8: Jezus, jij timmerman uit Nazareth, jij vriend van kinderen en vissers, jij idealist. Voor niemand bang. Van God vervuld. Geboeid door je verhalen en je kracht zijn we je gevolgd. Nog altijd niet wetend waar het op uit zal draaien... jij, die mensen geneest van wonden die niemand ziet, jij die ons voedt met je woord en je brood met ons deelt. Je hebt God voor ons heel dichtbij gebracht. Elke wet werd liefde, elke mens werd medemens en God werd onze Vader. Wat zal er van ons worden als wij blijven gaan in jouw spoor? Wat zal er van jouw worden, hier in Jeruzalem...? Intenties van 7 t/m 13 april 2001 za 7 apr Palmzaterdag/zondag (Kinderkoor) Toon Lemmens; Anny Verschuuren-Driessen; Jan van Beer; en Leen van Beers-Stevens (jrd); An Hellegers-Maas (buurt). (Volkszang) overl. fam Philipsen Cremers; jrd. ouders Willemse-Spreeuw kinderen; overl. ouders Hendriks-Fleurkens. Bernardina v.d.Munckhof-Schouten; Mathieu Arts; Marie Arts; Gerardus Munckhof en echtg. Witte Donderdag. Herdenking van het laatste Avondmaal. Dienst tot intentie van de drie parochies Merselo, Ysselsteyn en Vredepee Goede Vrijdag. Herdenking van de dood van Jezus aan het kruis. 19.00 u Plechtige Kruisweg. Misdienaars: za 19.00 u Bart O. en Bart A.; zo 9.15 u Niels en Frank; di 19.00 u Joris en Ruud. Op Witte Donderdag zal het koor van Merselo de dienst opluisteren. 19.00 zo 8 apr 9.15 di 10 apr 19.00 do 12 apr 19.00 vr 13 apr Doop: zondagmiddag wordt Michelle van Lier uit Canada in onze kerk gedoopt. Bejubeld als een koning en als brood gegeven. vastgenageld als een misdadiger, afgelegd als een dode, als eerste verrezen. a

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1