Veranderingen in de praktijk van de Fysiotherapie. van öest van öest FYSIOTHERAPIE Per 1 april a.s. zal er sprake zijn van een aantal belangrijke veranderingen binnen de praktijk fysiotherapie. Nadat ik vorig jaar maart met mijn collega mevrouw van Soest een maatschapverband ben aangegaan, wordt per 1 april van dit jaar de praktijk in zijn geheel aan haar overgedragen. Op grond van gezondheidsproblemen, welke zijn begonnen in 1996 en uiteindelijk hebben geleidt tot een 5-voudige bypass operatie in 1998, heb ik mijn werkbelasting aanzienlijk terug moeten brengen. Op dit moment werk ik nog maximaal 20-uren per week in de praktijk. Deze uren worden bijna uitsluitend besteed aan behandeling van patiënten: de organisatorische en administratieve taken worden al langer door mijnheer en mevrouw van Soest uitgevoerd. Per 1 april aanstaande zal de praktijk dus met mevrouw van Soest als enige praktijkhouder worden voortgezet. Een en ander zal merkbaar zijn aan een "nieuwe huisstijl naamgeving, drukwerk etc. Na de praktijkoverdracht zal ik gedurende een periode van maximaal 2 jaar in dienstverband, alleen nog fysiotherapeutische werkzaamheden verrichten in Ysselsteyn. Per 1 april 2003 stoppen mijn werkzaamheden in Ysselsteyn volledig. De praktijk osteopathie en de toekomstige mesologie) worden verplaatst naar Stevensbeek Naarmate mijn werkzaamheden worden afgebouwd, worden deze overgenomen door mevrouw van Soest en/of mevrouw Brans. De afgelopen jaren heb ik mevrouw van Soest leren kennen als een uitstekende collega met hart voor de praktijk en haar patiënten. Op velerlei gebied blijken onze opvattingen overeen te komen. Ook heeft zij een brede kennis op vakgebied. Daarom kan ik met een gerust hart de praktijk aan haar toevertrouwen. In de overtuiging dat de mensen van Ysselsteyn en EO.bij haar, ook letterlijk in goede handen zullen zijn, wens ik haar veel succes bij de voortzetting van de praktijk Fysiotherapie te Ysselsteyn. Litsenbergweg 20A 5813 CG Ysselsteyn "EP 0478-54 16 22 J H M Frehé (Nieuw Logo)

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 11