Vereniging Ysselsteyn •I SENIOREN Kantinedienst Het komende seizoen worden alle dames en heren minder frequent ingedeeld. Dit is o.a omdat er vaker maar één persoon wordt ingedeeld Wel wordt er dan van de overige leden verwacht dat zij bij pieken even meehelpen. Als je nu al weet dat je op een bepaalde datum(s) absoluut niet kunt (bijv i.v.m. vakantie) kun je dit doorgeven aan Annie Jansen (541495) dan houden we hier rekening mee bij het inplannen. Piramidecompetitie Ook dit jaar spelen we weer een piramidecompetitie; op dezelfde wijze als afgelopen jaar spelen we in poules van 6 waarbij 2 spelers promoveren en 2 spelers degraderen. Wanneer je hieraan wilt meedoen kun je je hieivoor opgeven bij Frans van Soest (541922). Je wordt op sterkte ingedeeld, dus ook beginners kunnen hieraan meedoen. De inschrijving sluit op 25 maart. Indien je je vóór deze datum opgeeft word je naar sterkte ingedeeld; te late inschrijvingen worden oncier in het schema van de betreffende sterkte ingedeeld. De piramidecompetitie start begin april. Openings Toernooi Op zondag 1 april wordt in tennishal "Racketsport" in Deurne alweer het openingstoernooi voor het seizoen 2001 qespeeld. De wedstrijden worden 's middags gespeeld vanaf 13.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt f 12,50 per persoon. De wedstrijden worden gespeeld als dubbels in poules, die op sterkte zijn ingedeeld. Dit betekent, dat iedereen kan spelen op zijn eigen niveau. Dus ook beginners. Voor elke poule is een leuke prijs beschikbaar. U kunt zich hiervoor telefonisch of d.m.v een briefje opgeven bij Theo Jenneskens (541330) of tijdens de jaarvergadering van vrijdag, 16 maart. De inschrijving sluit op zondag 18 maart. Piet Litiens Toernooi Op maandag 16 april,2e Paasdag, wordt het Piet Litjens Toernooi gespeeld. Dit is het eerste buitentoernooi van het nieuwe seizoen Er wordt als dubbels in poules gespeeld om de door Piet Litjens beschikbaar gestelde wisseibekers. Er wordt op sterkte ingedeeld. Dit betekent, dat iedereen kan spelen op zijn eigen niveau. Dus ook beginners. Voor elke poule is een leuke prijs beschikbaar Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. Alle senioren leden kunnen zich hiervoor opgeven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 1 april. Ysselstevnse Avond Afgelopen zaterdag is in Tennishal Racketsport in Deume de Ysselsteynse Avond gespeeld. Het aantal deelnemers was dermate hoog 62 dat we de wedstrijdduur moesten beperken tot 30 min. om nog enigzins op tijd klaar te zijn. Zoals ieder jaar konden we ook weer een aantal nieuwe gezichten begroeten en naar de reacties te oordelen was het eerste toernooi goed bevallen. Onder het genot van een drankje en een lekker hapje werd nog enkele uren gezellig gebuurt. De uitslagen Poule A. Poule C; Poule E: Gonny van Dijck Jan Vergeldt Jolanda Hellegers Poule G: Poule l: Poule K. Poule M. Poule O: Gerda Martens Mieke Peters Janneke Jenniskens Twan Jenniskens Twan van Osch Poule B. Tilla de Wit Poule D; Fun Emonts Poule F; Ton Marcellis Jan van Vegchel Poule H; Lenie Crienen Ger Crienen Poule J: Peter Philipsen Poule L: Marika Houben Poule N; Jeroen Konings Alle winnaars van harte gefeliciteerd. Uitnodiging Jaarvergadering en ledenpas 2001 De uitnodiging voor de jaarvergadering, die u heeft ontvangen, ging vergezeld met een brief van de KNLTB. In deze brief treft u ook uw nieuwe ledenpas voor het jaar 2001 aan. Kijk deze brief dus goed na! Met de nieuwe ledenpas biedt de KNLTB u nu ook de gelegenheid om deel te nemen aan hun voordeelprogramma genaamd "tenniscard" Met het invullen en terugsturen van ce bijgeleverde antwoordkaart heeft u voortaan extra voordeel van uw KNLTB-lidmaatschap. Voor meer informatie over het voordeelprogramma zie bijgeleverde brief en op internet: www.tenniscard.nl Astrid Heitlino is nieuwe tennislerares M i v dit seizoen gaat Astrid Heitling uit Venray de tennislessen bij TVY verzorgen Astrid zit in het 3 jaar van de Academie voor Lichamelijke Opvoedinq (vroegere Sportacademie). Zij behaalt begin mei haar tennislicentie A en is lid van TC Venray. Haar speeisterkte is B1/B2. Ter vergelijking de hoogst voorkomende speelsterkte binnen TVY is Cl. Astrid gaat de tennislessen voor zowel de senioren als junioren bij TVY verzorgen. Zij is jong en enthousiast, hetgeen iedereen kan ervaren op de jaarvergadering vanavond vrijdag 16 maart. Daar zal zij zich nader voorstellen aan de leden van T.V.Y..

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 8