Tennis Vereniging Vsselsteyn SENIOREN Uitnodiging Jaarvergadering en ledenpas 2001 De uitnodiging voor de jaarvergadering, die u heeft ontvangen, ging vergezeld met een brief van de KNLTB. In deze brief treft u ook uw nieuwe ledenpas voor het jaar 2001 aan. Kijk deze brief dus goed na! Met de nieuwe ledenpas biedt de KNLTB u nu ook de gelegenheid om deel te nemen aan hun voordeelprogramma genaamd "tenniscard". Met het invullen en terugsturen van de bijgeleverde antwoordkaart heeft u voortaan extra voordeel van uw KNLTB- lidmaatschap. Voor meer informatie over het voordeelprogramma zie bijgeleverde brief en op internet: www.tenniscard.nl. Astrid Heitling is nieuwe tennislerares M.i.v. dit seizoen gaat Astrid Heitling uit Venray de tennislessen bij TVY verzorgen. Astrid zit in het 3e jaar van de Academie voor Lichamelijke Opvoeding (vroegere Sportacademie). Zij behaalt begin mei haar tennislicentie A en is lid van TC Venray. Haar speelsterkte is B1/B2. Ter vergelijking de hoogst voorkomende speelsterkte binnen TVY is C1. Astrid gaat de tennislessen voor zowel de senioren als junioren bij TVY verzorgen. Zij is jong en enthousiast, hetgeen iedereen kan ervaren op de jaarvergadering van vrijdag 16 maart a s.. Daar zal zij zich nader voorstellen aan de leden van TVY. Piramidecompetitie Ook dit jaar spelen we weer een piramidecompetitie; op dezelfde wijze als afgelopen jaar spelen we in poules van 6, waarbij 2 spelers promoveren en 2 spelers degraderen. Wanneer je hieraan wilt meedoen kun je je hiervoor opgeven bij Frans van Soest (541922). Je wordt op sterkte ingedeeld, dus ook beginners kunnen hieraan meedoen. De inschrijving sluit op 25 maart. Indien je je vóór deze datum opgeeft word je naar sterkte ingedeeld; te late inschrijvingen worden onder in het - schema van de betreffende sterkte ingedeeld. De piramidecompetitie start begin april. /sselstevnse Avond a.s. Zaterdag 10 maart wordt in tennishal "Racketsport" in Deurne de Ysselsteynse Avond gespeeld Dit gezellige toernooi staat enorm in de belangstelling getuige de grote deelname, maar liefst 62 deelnemers Omdat we pas om 19.00 uur kunnen beginnen zijn we genoodzaakt tot 24.00 uur te spelen om alle deelnemers enigszins aan hun trekken te laten komen. De speelduur per wedstrijd is 30 min. Het inschrijfgeld bedraagt Fl 10,= per persoon. Onderstaand de aanvangstijden van de eerste wedstrijden van alle deelnemers: 19.00 uur: Tonny van Vegchel, Peter Paul Koonings, Annie Jansen, Twan van Osch, Gonny van Dijck, Jan Droesen, Riet Koopmans, Twan de Wit, Tilla de Wit, Kalle Voigt, Tarcicia Voigt, Frans van de Kerkhof, Ria Linders, Peter Philipsen, Carolien van Lier, Harry van Leipzig, Janneke Jenniskens, Piet Arts, Truus Philipsen, Hay Vogels. 19.30 uur: Diny Pouwels, Jan Vergeldt, Jean Peeters, Marcel Hellegers, Elly de Wit, Fun Emonts, Bertha van Ass, Ton Marcellis, Jolanda Hellegers, Bert Pouwels, Gonnie van de Pas, Herman van Ass, Truus van Vegchel, Jan Ewals, Rian Spreeuwenberg, Jan van Vegchel, Gerda Martens, Wim Peeters, Lenie Crienen, Hay Claessens. 20.00 uur: Toos Arts, Ger Crienen, Jolanda Swinkels, Gerrit Verheijen, Mieke Peters, Marcel van der Zanden, Marielle Arts, Twan Wilmsen, Wim Bouten Gerda van Leipzig, Jolanda Wilmsen, Leo de Wit. Marika Houben, Jeu de Wit, Gerrie Vergeldt, Twan Jenniskens, Marjo Koonings, Wiet Crienen. 20.30 uur: Jeroen Konings, Math Heetkamp, Bert Claessens, Herman Jansen. Alle deelnemers veel succes. Openings Toernooi Op zondag 1 april wordt in tennishal "Racketsport" in Deurne alweer het openingstoernooi voor het seizoen 2001 gespeeld. De wedstrijden worden 's middags gespeeld vanaf 13.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt f 12,50 per persoon. De wedstrijden worden gespeeld als dubbels in poules, die op sterkte zijn ingedeeld. Dit betekent, dat iedereen kan spelen op zijn eigen niveau. Dus ook beginners. Voor elke poule is een leuke prijs beschikbaar. U kunt zich hiervoor telefonisch opgeven bij Theo Jenneskens (541330) of d.m.v. een briefje of tijdens de jaarvergadering van vrijdag, 16 maart. De inschrijving sluit op zondag 18 maart. JUNIOREN Openings Toernooi Jongens en meisjes het openingstoernooi spelen we op zondag 8 april. We hopen weer op een mooie dag om te beginnen. Kun je niet mee doen aan dit toernooi, dan moet je je afmelden, anders wordt je ingedeeld. Kun je een bepaalde tijd niet geeft dit dan door dan houden we er rekening mee bij het inplannen. Afmelden kan tot zondag 25 maart. Maandagavondcompetitie De maandagavondcompetitie begint op maandag 9 april. We hopen dat er dit seizoen weer veel jeugdleden aan deze competitie mee doen. De opzet is anders dan de andere jaren. We gaan weer enkelen. Dus 1 tegen 1We hopen zo dat ieder die meedoet er ook is als hij of zij moet tennissen anders kan de tegenstander ook niet tennissen. Afmelden kan tot zondag 25 maart. JAARVERGADERING JUNIOREN Denken jullie er aan dat woensdag 14 maart de jaarvergadering is. We hopen dat iedereen die kan eventjes komt luisteren. Jullie ouders zijn zoals altijd ook van harte welkom. Dus tot woensdag om 19.00 uur in de kantine.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 7