Ysselsteyiis Nieuws Blad Redactie: Dorpsraad Jrg39, nr. 19, 9 maart 2001 Van Lovinckplein 8: Lucas 9, 28-36: Petrus en de anderen waren overmand door slaap; toen ze wakker werden, zagen ze zijn heerlijkheid en de twee mannen die bij Hem stonden. Toen die weer van Hem wilden weggaan, zei Petrus tegen Jezus: "Meester het is maar goed dat wij hier zijn; laten we hier drie hutten maken." Jezus klom de berg op (zeg maar: uit de put) om weer nieuw zicht te krijgen op zijn roeping, om er te bidden tot God. Toen werd hij van binnen een ander mens. Zelfs aan de buitenkant kon jet het zien. Hij zocht naar een kier in zijn bestaan waarlangs God weer naar binnen kon. En de lichtglans van zijn verheerlijkte bestaan straalde af op zijn leerlingen. Die wisten nauwelijks wat hen overkwam. De vooruitziende blik van Jezus. In dubbel opzicht. Goed beseffen watje te wachten staat en dat ook nog uit durven spreken. Maar ook net zo lang vooruit durven zien totdat je weer weet dat lijden en dood niet het laatste woord hebben. Geloven is misschien wel dubbel leren zien. Intenties van 10 t/m 16 maart 2001: za 10 mrt 19.00 u (Kinderkoor) past. Spreeuwenberg en ovel. fam. Spreeuwenberg-Verlinden; ouders Horrevoets-Havermans; Toon Lemmens; Johan Vogels; jrd. Grad Arts: de overledenen; Sjeng Zanders en dochter Ria Koonings-Zanders, zo 11 mrt 9.15 u jrd. Willem Spreeuwenberg en echtg. Maria Vervoort; Riek Raaijmakers- Meulendijks; overl. fam Mulders-Maessen; Josefien van Otterdijk. di 13 mrt 19.00 u Bernardina v.d.Munckhof-Schouten; Riek Arts-Fleurkens (Immenhof); Harry Spreeuwenberg (veij.) Misdienaars: za 19.00 u Daan en Klaas; zo 9.15 u Marian en Paula; di 19.00 u Rian en Ron. Stille Omgang: ln het "Mirakel van Amsterdam" wordt de tegenwoordigheid van de Heer in de eucharistie als bron van zegening herdacht, naar het woord van Jesaja (12,6): Jubelt en juicht, Israël 's Heilige is groot in uw midden. In de nacht van 17 op 18 maart wordt de Stille Omgang weer gehouden in Amsterdam. Zij die daar aan mee willen doen, kunnen zich opgeven bij: Harry Claessens, Ysselsteynseweg 103, tel. 541280 Vastengedachte: Ik moet mijn honger overwinnen, zodat ik brood voor de armen wordt. Itjl7. Illt.ll .t» It'll Ir,

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1