2. 3. 4. 5. Basisschool 'St.-Oda' - Ouderraad Vormsel - Op zaterdag 10 februari a.s. (tijdens de avondmis om 19.00 uur) zullen de leerlingen van groep 8 worden gevormd door de hulpbisschop van Roermond, Mgr. Everard de Jong. Wat de praktische gang van zaken betreft, het volgende: 1De eerste 6 banken (links en rechts) zullen gereserveerd worden voor de ouders en kinderen (de vormelingen nemen tussen de ouders plaats). Andere gezins- of familieleden gelieven hierachter plaats te nemen. Tekstboekjes van de viering zullen klaargelegd worden; deze s.v.p. na de viering weer achter in de kerk terugleggen. De zang zal verzorgd worden door het kinderkoor. Tijdens de zalving zal er van iedere vormeling een foto worden gemaakt, die naderhand vrijblijvend besteld kan worden. Evenals de groepsfoto die meteen na de viering gemaakt zal worden. Meteen na de toediening van het H. Vormsel zullen de vormeling en zijn/haar ouders gefeliciteerd worden door de vormcelebrant en de pastoor. Prijswinnaars - Enige tijd geleden schreef het Hub van Doornecollege te Deurne een wedstrijd uit t.g.v. het 1000s,e geboortejaar van Dr. Hub van Doorne. Enkele kinderen van groep 8 maakten een werkstuk met het thema 'Vervoer naar school in het jaar 2025, over het land, het water, of misschien wel door de lucht'. Hoewel alle werkstukken prachtig waren, vielen Stan van Dijck en Tom Wilmsen in de prijzen. Proficiat aan alle deelnemers met het prachtige resultaat. De werkstukken zullen tijdens de open dag in Deurne nog te bewonderen zijn. Ogen dag - Aanstaande zondag, 11 februari, is er een open dag op de scholen van de Instelling Voortgezet Onderwijs in Deurne. Een en ander zal duren van 13.00 - 16.00 uur. Voorleeswedstrijd - Op vrijdagmiddag 16 februari a.s. neemt Sandra Bouwman van groep 8, als winnares van de voorleeswedstrijd op onze school, deel aan de regionale voorleeswedstrijd in de Schouwburg van Venray. Sandra zal die middag begeleid worden door de hele groep 8 die haar mentaal zal ondersteunen. Sandra heel veel succes!! KBO, afdeling Ysselsteyn/'Vredepeel ALDERENAOVEND. Donderdag 8 februari (vandaag) is de traditionele "alderenaovond" aangeboden door Carnavalsvereniging "De Piëireus" aan alle ouderen van Ysselsteyn. De entree is gratis. We hopen dat vele ouderen deze mooie geste van onze actieve Carnavalsvereniging door hun aanwezigheid zullen waarderen. De avond begint om 19.30 uur. BILJARTEN Ysselsteyn 4 - Tienray 3 Ysselsteyn 5 - Leunen 4 Kemphaan 8 - Ysselsteyn 6 2-7 4-5 4-5 Uitslagen Federatie-competitie: week 05 Kemphaan 1 - Ysselsteyn 1 7-2 Leunen 3 - Ysselsteyn 2 5-4 Ysselsteyn 3 - America 3 4-5 KBO-Cursussen. Bij voldoende deelname worden door het district Venray de volgende cursussen gegeven: 1) "Hoe zeg je wat je denkt". De cursus bestaat uit 6 bijeenkomsten van elk 2 uur die telkens op dinsdagmiddag van 13.30 - 15.30 uur wordt gehouden in "De Kemphaan" te Venray. De data zijn: dinsdag 10, 17,24 april en 8,15 en 22 mei. De totale kosten zijn voor KBO-leden slechts f 27,—inclusief benodigd lesmateriaal. De consumpties zijn voor eigen rekening. De cursusleidster is Mw, Ans Gommans-Ackermans, begeleidster van het district Venray. 2) "Wat een Kunst". Deze cursus bestaat uit 6 bijeenkomsten van 2 a 2,5 uur en wordt gegeven door dhr. H. Dorssers, cursusleider "Wat een Kunst" bij de KBO-Limburg. Tijdens de bijeenkomsten wordt met de groep gekeken naai- kunst, geluisterd naar muziek enz. enz.. U hoeft geen kunstkenner te zijn om deze cursus te volgen. De data zijn: woensdag 2128 maart en 4, 11, 18, 25 april van 13.30 tot ongeveer 15.30 uur. De kosten voor KBO-leden bedraagt f 61,— inclusief benodigd lesmateriaal. De consumpties zijn voor eigen rekening. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij: Wim Verschuuren (tel. 541516) tot woensdag 21 februari a.s.. Inleidster levensbeschouwing. L.V.B. Thema-avond Woensdag 14 febr. is er een thema-avond verzorgd door het Groene Kruis. ünr.Hans Vestjens zal het een en ander uitleggen over het Groene Kruis en de lhuiszorgwinkel. Hij zal verschillende uitleen- en hulpartikelen meebrengen, We beginnen om 20.00u in het gemeenschapshuis. Thema-avond van de kring Venray: the^yav°nd is op dinsdag 13 febr. om 19.30u in het Pelgrimshuis te Smakt, is Mevr.Alice Frxjns, het thema is: Omgaan met verschillen op het gebied van *lnoiieKe onö van

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 4