Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 3% nr. 15 9 februari 2001 BMsfiuö! Van Lovinckplein 8: Lukas 6, 17.20-26: Gelukkig die nu honger hebben, jullie zullen volop te eten hebben. Gelukkig die nu huilen, jullie zullen lachen. Gelukkig zijn jullie als de mensen je haten, als ze je buitensluiten en beschimpen en je naam door het slijk halen omwille van de Mensenzoon. Leven is; - Arm voor God willen staan en je niet sterk voelen zonder Hem. - Zachte moed opbrengen en voor de ander opkomen zonder geweld. - Leven is zonder bitterheid pijn ervaren om de menselijke tekorten. - Altijd weer vergeving schenken en de mens beminnen ondanks zijn gebreken. - Je bedoelingen zuiver houden en in je streven niet jezelf zoeken. - Proberen om vrede te stichten waar verdeeldheid of onenigheid woekeren. - Tot het uiterste opkomen voor je medemens, zelfs als je erom wordt uitgelachen. - Eerbiedig omgaan met alles wat heilig en kwetsbaar is, Dan zul je God zien. Intenties van 10 t/m 16 februari 2001: za 10 feb 19.00 u (Kinderkoor) Pleehtige toediening van het H. Vormsel aan de kinderen van groep acht. Marie Hendriks-Fleurkens; Ans Mennen-IIendricks. zo 11 feb 9.45 u Lei Vergeldt; overl. fam Leeyen-Verhallen; overl. fam. Mulders-Maessen; Marie Arts (buren); Piet Bus (trouwdag), di 13 feb 19.00 u Bernardina v.d.Munckhof-Schouten; Riek Arts-Fleurkens (fam. Arts); Mathieu Arts. Misdienaars: za 19.00 u Daan en Klaas, Paula en Mark; zo 9.15 u Rob en Ron; di 19.00 u Rian en Ellen. Vormsel: Eenendertig kinderen van groep acht zullen zaterdagavond het Vormsel ontvangen uit handen van Mgr. Everard de Jong, hulpbisschop van Roermond. Iedereen is uiteraard van harte uitgenodigd om deze plechtigheid mee te vieren. Wel willen we u verzoeken de gereserveerde plaatsen voor vormelingen en hun ouders vrij te houden. Doopsel: De komende datums voor het doopsel zijn: 18 februari, 18 maart, 14 april (Paasnacht). Memisa: De collecte voor de Memisa heeft afgelopen week 652,95 opgebracht. Hiervoor heel hartelijk dank!

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1