Ifsselséeyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 14 2 februari 2001 Van Lovinckplein 8: Lukas 5,11: 'Meester,' antwoordde Simon, 'de hele nacht hebben we ons al afgetobd zonder iets te vangen. Maar als U het zegt zal ik de netten uitwerpen.' Dat deden ze en ze vingen zo'n massa vis dat hun netten ervan scheurden. Als gelovigen kunnen we er niet in berusten dat mensen verloren lopen, ook al kunnen we lang niet altijd een oplossing aandragen. We kunnen niet een politiek steunen die mensen economisch uit de boot laat vallen, niet passief toezien als mensen onrecht wordt aangedaan. Deze geloofsinstelling komt ons niet aangewaaid. We zullen vaak genoeg tegen onszelf moeten zeggen 'Ga weg van mij, Heer, ik ben een zondig mens'. Vaak ook zullen wijzelf opgevangen moeten worden en de kans moeten krijgen om even op adem te komen. Soms overschatten we ons en moeten we wat bescheidener of realistischer worden. Als maar nooit het geloof verdwijnt in God die ons nodig heeft en voor wie wij niet met lege handen willen staan. Intenties van 3 t/m 9 februari 2001: (Kinderkoor) jrd. fam. Spreeuwenberg van Hoof en Harry Spreeuwenberg; Toon Lemmens; Jac Claessens; overledenen. (Vivace) jrd. Albertus Verheven en echtg. Petronella Peeters en Willem Verheyen; overl. fam. Martens-Peeters; jrd. Jan Spreeuwenberg en overl. fam. Toon Pouwels en overl. fam,; uit dankbaarheid Willem Smeets en zoon Jac.; Rick Arts- Fleurkens (fam. Arts); Riek Raaijmakers Meulendijks; jrd. Harry Vergeldt; overl. fam Wilmsen-Verheijen; Jac Vergeldt (KBO); jrd. ouders Janssen-Koppens. Misdienaars: za 19.00 u Mark en Joris; zo 9.15 u Anneke en Paula; di 19.00 u Niels en Frank. Vormsel: Volgende week ontvangen 31 leerlingen van groep 8, uit handen van Mgr de Jong het sacrament van het vormsel. Denken we aan hen in onze gebeden. za 3 feb 19.00 u zo 4 feb 9.15 u di 6 feb 19.00 u Memisa-zondag: U hebt de afgelopen dagen kunnen zien en horen hoe ook de Memisa actief is in de hulpverlening bij de grote ramp in India, waarbij misschien meer dan 110.000 doden zijn gevallen en meer dan 200.000 gewonden. Bij zo'n ramp vraag je je niet af of het zinvol is, daar moet eenvoudigweg geholpen worden. In de kerk hebben we een extra collecte. Zij die niet in de kerk zijn kunnen een bijdrage in de bus van de pastorie doen of op giro 5657 t.n.v. Memisa Den Haag Misintenties: Om te voorkomen dat u teleurgesteld wordt of dat er dingen mis gaan, wil ik u verzoeken om de mis- intenties op tijd op te geven. Het veiligste is dat de intenties minimaal 7 dagen voor het verschijnen van YNB op gegeven zijn.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2001 | | pagina 1