.Bl<aul s Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 9 29 december 2000 Van Lovinckplein 8: Toen zij Hem niet vonden, keerden ze naar Jeruzalem terug om Hem daar te zoeken. Pas na drie dagen vonden ze Hem in de tempel; Hij zat er temidden van de rabbi's, luisterde naar hen en stelde hun vragen. Allen die Hem hoorden, stonden versteld van zijn inzicht en zijn antwoorden. Familie is voor onze parochie een begrip dat breder is dan de kring van mensen die eenzelfde naam dragen. Wij willen met onze vieringen laten zien hoezeer God alle mensen aanspreekt en aanraakt. Allen maken Wij deel uit van Gods familie. Eén familie die in geloof toch dezelfde Naam draagt. Samen vormen wij ceri groep van mensen die Gods Rijk stapje voor stapje dichterbij wil helpen. In die zin mogen wij ons allen tot de heilige familie rekenen. Mensen die zich met Gods woorden van goedheid, nederigheid, zachtheid, geduld en tedere ontferming willen bekleden. Met elkaar werken we aan heelvvording van kerk en wereld, van de naaste en onszelf. In dez.e christelijke levensvisie en in dit katholieke - allesomvattende - geloof vieren wij in onze parochie dat wij deel uitmaken van één heilige familie. Intenties van 30 december 2000 t/m 5 januari 2001 a 30 dec 19.00 u H. Familie (Kinderkoor) Frans Bouwmeister en overl. fam. Bouwmeister-van Zuylen; overl. fam. Spreeuwenberg-van Moof; Toon Jaspers; Harrv Spreuwenberg: Riek Arts- Fleurkens (koersbailers); Jeu van de Ven; Anna Philipsen-Hendrickx (buurt), zo 31 dec 19.00 u Oudejaarsviering (Blaaskapel) Frans Stiphout; jrd. overl. fam. Temmens-Poels. ma 1 jan 9.15 u Nieuwjaarsdag (Vivace) om Gods zegen over het nieuwe jaar voor alle parochianen, di 2 jan 19.00 u Riek Arts-Flcurkens (zwemclub); Annie Verschuuren-Driessen (kaartgroepje). Misdienaars: za 19.00 u Mark en Ron; zo 19.00 u Rian en Ellen; ma 9.15 u Rinske en Paula; di 19.00 u Rob cn Frank Op oudejaarsdag is het goed om even terug te kijken naar het voorbije jaar: al het lief en leed dat wc ervaren hebben. Laten we vooral naar de mooie dingen kijken, maar ook de minder prettige dingen hebben hun betekenis. Nieuwjaarsdag: de dag om aan iels nieuws te beginnen. We vragen Gods zegen over het nieuwe jaar. V. t

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1