4
'lillM
S.V YSSELSTEYN
V Korfbal
Mededelingen
KLEEDLOKALEN POETSEN 18 DECEMBER:
Ine van Houdt, Nelly Mennen, Annemie Wijnands,
Mien Kuenen, Door Janssen.
Senioren
UITSLAGEN ZONDAG 10 DECEMBER:
Senioren 1 - Avanti(s)
Senioren 2 - Castenray 1
11-5
10-3
PROGRAMMA ZONDAG 17 DECEMBER; m-inlllir
qKqs - Senioren 1 14.45 uur, vertrwek 13.30 uur.
RIJDEN" Esther v/d Pas, Christel Derkx, Femke van Rosmeuien naar de Kruisweide in Sevenum
n0r (V) 1 - Senioren 2 12.55 uur, vertrek 11.45 uur HESJES...
RIJDEN: Marjanne Gommers, Jill Stevens, Lily Verstappen naar de Kubus in Deurne.
UITSLAG WOENSDAG 6 DECEMBER:
Midweek 2 - de Eendracht
9-1
PROGRAMMA WOENSDAG 20 DECEMBER;
Merselo - Midweek 2
RITOKN WOENSDAG 27 DECEMBER;
Midweek 1; Anita van Soest, Claudia Pouwels, Rozan Nijssen.
Jeugd
19.30 uur de Kruisweide (team Wilma/Sonja).
UITSLAGEN
Erica
Aspiranten 1
Aspiranten 2
Pupillen 1
Welpen 4
Oostrum 2
Welpen 3
Junioren
de Korf
Oranje wit (L)
de treffers
DES 3
Welpen 3
Welpen 4
2-8
2-7
3-1
1-3
0-2
1-3
DECEMBER:
PROGRAMMA
RIJDEN" Nancy Pouwels Tineke Vergeldt, Marlies Verheijen naar de Wetteling, scheidspoor.
10.00 uur, vertrek 09.00 uur.
Vitesse
RIJDEN:
I Aspiranten 1 12.30 uur, vertrek 10.30 uur.
Marloes Claessens, Marieke Cox, Simone Maessen naar Nat. Sportcentrum m Sittard.
De Eendracht (L) - Aspiranten 2 12.30 uur, vertrek 11.45 uur.
RIJDEN: Maartje Crienen, Willeke Koonings, Erline Pouwels naar de Kubus in Deurne.
Welpen
DES
RIJDEN:
Welpen
DES
RIJDEN:
DES
Welpen
14.00 uur. vertrek 13.30 uur.
15.00 uur.
i - Welpen t u.w uui.
Sandra Janssen, Chantal Tilleman naar de gymzaal in Oostrum.
DIS
Wel
15.50 uur, vertrek 15.15 uur.
16.30 uur.
2 - weipen z lu.jv uui.
Ellen Bouwman, Sharon Wismans naar de gymzaal in Oostrum.
Oranje Wit
Welpen
RIJDEN:
1 - Welpen 5 14.50 uur, vertrek 14.15 uur.
5 - DIS 3 15.10 uur.
Sanne Versteegen, Mèlanie Hendriks naar de gymzaal in Vierlingsbeek.
Welpen
Welpen
RIJDEN:
6 Merselo 13.20 uur, vertrek 12.15 uur.
6 - DES 5 14.00 uur
Britt Teunissen, Marly van Asten naar de gymzaal in Vierlingsbeek.
RiinEN ZATERDAG 23 DECEMBER;
Aspiranten T, Ellen Smits, Rian Litjens, Kim Spreeuwenberg.
RIJDEN ZATERDAG
Junioren
Aspiranten
Aspiranten
Pupillen
Welpen
Welpen
Anneke Cox, Leonie Vergeldt, Judith Bouwman.
Cindy Peters. Ellen Berkers, Inge v/d Pas.
Linda Oomen, Fieke Koopmans, Kim van Osch
Janneke Litjens, Lindsey Koonings, Paula van Veghel.
Lin Bartray, Anja Romme.
Laura Spee, Elle Spreeuwenberg.