Ysselsteyais Redactie: Dorpsraad Jrg 39, nr. 7 15 december 2000 Van Lovinckplein 8: Lk 3, 10-18: Hij gaf hun ten antwoord: "wie twee stel kleren heeft moet delen met iemand die niets heeft, en wie eten heeft moet hetzelfde doen". "Vorder niet meer dan je is voorgeschreven", zegt Johannes de Doper. Oké, als we hem tegenkomen dan zeggen we toch gewoon dat we nog lang niet binnen hebben wat ons is voor geschreven. Johannes' instelling is uit de mode geraakt. Wij richten ons op stijgende winsten en als de opties niet meer waard worden, dan worden toch gewoon een paar werknemers ontslagen. Intenties van 16 t/m 22 december 2000 za 16 dec 19.00 u (Enjoy Together) Luuk Aarts en overl. fam. Hendriks-Dielissen; Truus Mulders en overl. ouders en fam.; Marie Hendriks-Fleurkens; Toon Verheijen; jrd. Jan Janssen-Thielen; Henny Emonts-Muijsers (TVY); jrd. Jeu Spreeuwenberg; Teng Pouwels en overl. fam.; Past. Spreeuwenberg en overl. fam. Spreeuwenberg-Verlinden; Riek Raaijmakers-Meulendijks; Tonie Claessens-Engels; Mara Swinkels; Riek Arts-Fleurkens (buren), zo 17 dec 9.15 u (Vivace) jrd. Geradus Coenen en Alida Spreeuwenberg; Riek Raaijmakers-Meulendijks en Jo van Lier Roosen (krt vrienden); Tiny Janssen-Martens (Pouwels en Reijnders). di 19 dec 19.00 u Toon Lemmens; Annie Verschuuren-Driessen (KBO); Riek Arts-Fleurkens (zwem-club); Jan en Tom van Lipzig (verj.); ouders de Weert-de Zwart. lisdienaars: za 19.00 u Daan en Klaas; zo 9.15 Rinske en Paula; di 19.00 u Rob cn Frank. Kinderwoorddienst: Deze zaterdag is er een speciale woorddienst voor de kinderen van groep vier, die in het komende jaar de communie gaan doen! Doopsel: In de gezamenlijke doopplechtigheid op zondag 17 december om half drie worden in onze gemeenschap opgenomen: Joey Martens, Pioniersstraat 23 Saskia van Well, Dopheide 13 Dani Houwen, Dopheide 44 Linsey Arts, Timmermannsweg 110. Dinsdagmorgen: Mag ik u vragen om zoveel mogelijk gebruik te maken van het spreekuur op dinsdagmorgen als u geen aparte afspraak gemaakt hebt. Op woensdagmorgen heb ik hetzelfde in Merselo. Dat is ook een geschikte tijd voor het opgeven van misintenties. Wel zóu ik u willen vragen om de intenties minstens een week (7 dagen) voor de verschijningsdag van hel YNB op te geven. Dit voorkomt teleurstelling bij gemiste publicatie! Onderhoud pastorie: In de geschiedenis waren gildes meestal aangelegenheden voor mannen. Hier in Ysselsteyn hebben we een gilde dat voornamelijk uit mannen bestaat en die zorgen vooral voor de buitenkant rondom kerk en pastorie. Maar sinds deze week hebben we ook een gilde voor vrouwen. Een groep van acht vrouwen wil het onderhoud van de pastorie aan de binnenkant voor haar rekening nemen. Heel hartelijk dank, dames, voor jullie inzet. En veel succes toegewenst! Iemand suggereerde al een naam voor dat gilde: "de harem van de pastoor".

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1