onafhankelijk advies bureau Expeditiemedewerker ploegendienst (m/v) Inpakker (m/v) Interieurverzorger (m/V) DECO Vers vlees van de boerenhof Houbensteyn Porkhof B.V. gevestigd in Ysselsteyn is een EG-varkensslachterij en een vers- vieesgrossier. Als onderdeel van de Houbensteyn Groep is het de laatste schakel binnen de 'van zaadje tot karbonaadje®1 keten. We leveren vers vlees aan grootwinkelbedrijven, slagers vleeswarenbedrijven, grossiers en industriële vleesverwerkers. Houbensteyn Porkhof B.V. telt 70 medewerkers, kent een grote mate van flexibiliteit, service gerichtheid en informele werksfeer. In verband met de uitbreiding van onze aktiviteiten zijn we op zoek naar: (Interne opleiding is mogelijk) Wij bieden: - een zelfstandige functie, een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Schrijf jouw brief aan Houbensteyn Porkhof B.V., Ysselsteynseweg 69, 5813 BK, Ysselsteyn, t.a.v. Paul Dielen of neem contact op met Porkhof (0478-541818) en vraag naar Paul Dielen. Heeft u al het mogelijke al gedaan om op uw energieverbruik te besparen? Maar vindt u dat u nog steeds te veel aan energie betaalt? Jdeco zoekt als onafhankelijk adviesbureau graag voor u een besparing op uw energiekosten. Wanneer ons dit lukt, beslist u of u dit advies van Ideco wilt aannemen. Wanneer Ideco dus geen besparing kan vinden, heeft u ook geen kosten. Vraag vrijblijvend meer informatie aan of kijk op onze website (géén www): idecoilim burg. nl Zorg dat u de jaarafrekening of jaarverbruiken bij de hand heeft Ideco - onafhankelijk energie advies bureau - P. Philipsen - E-mail: ideco@jlimburg.nl Timmermannsweg 82 - 58 13 AP Ysselsteyn - Telefoon: 0493-529286 - Fax Voicemail: 020-8685212 v-m.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 14