KERKBIJDRAGE-REGELING PAROCHIE H.ODA.(Kerkbijdrage 2000) Begin oktober ontving U een schrijven waarin werd gevraagd om de KERKBIJDRAGE 2000 voor kerk en parochie. We vermeldden daarin dat 0 na 6 november a.s. iemand bij U thuis kunt verwachten die komt vragen om de GESLOTEN enveloppe met daarin, naar het Kerkbestuur hoopt, uw bijdrage (kontant of via machtiging). Deze personen bezoeken graag zo weinig mogelijk adressen. Wanneer U de enveloppe met uw bijdrage nog dit weekend in de brievenbus van de pastorie of van de Rabobank doet, dan hoeven zij niet meer bij U langs te komen. Graag bij voorbaat hartelijk dank voor uw medewerking. De Administrateur van de Kerkbijdrage-regeling. PROGRAMMA JERA'70 VAN 4 NOV. T/M 18 NOV. 2000 Zaterdag 04 nov: Mentors, Flying Embryo's, Kill Allen Wrench 20.00u. Helpende Ouders Jan Slangen tel. 541257, Cees Gommers tel.541659. Zondag 05 nov: Jera's Afternoon Cafe. 17.00u. Donderdag 09 nov: Op Donders: Apekooi. 18.30u. Vrijdag 10 nov: Openingsavond vrijdagavondgroep. 19.30u. Zaterdag 11 nov: Discotheek v.d. jeugd v a. 14 jaar. 20.00u. Zondag 12 nov: Jera's Afternoon Cafe. 17.00u. Donderdag 16 nov: Lampionnentocht 18.30u. Zaterdag 18 nov: Optreden van Firma Hopeloos 20.00u. MEDEDELINGEN: - Flvino Embrvo's: Op zaterdag 4 november heeft de Jera nog een leuke after-party na het 30 jarig bestaan van afqelopen weekend. Er staan namelijk drie bands op het podium deze avond, waarvan twee uit de USA. Deze bands zijn slechts twee weken in Nederland en doen twee optredens met de bekende feest-punkband The Flying Embrvo's Ook de twee Amerikaanse bands leggen zich toe op het punk gebeuren. Als eerste deze avond zullen The Mentors aantreden. The Mentors zijn al actief sinds 1976 toe ze in Seattle op de junior high school zaten. Deze band is op het allerlaatste nog toegevoegd, mede omdat enkele bandleden van de Mentors ook in Kill Allen Wrench spelen. The Mentors zijn meer richting the metal georienteerd. Hierna zullen The Flying Embryo's uit Ijmuiden aantreden. Deze formatie die in deze regio al veel furore heeft qemaakt heeft in 1999 nogal wat ongeluk en tegenspoed gekend. Gitarist moest een vinger missen, bassist werd ziek en een van de zangers kreeg een hernia. Maar na al deze ellende zijn ze weer helemaal terug en met een nieuwe single: "De Ambulance The Flying Embryo's stonden reeds in vele jeugdsozen in de regio, waaronder America, Oirlo en Ysselsteyn. Ze stonden ook reeds op Jera Open Air en op Ysselsteyn Leeft. Ze zijn ook regelmatig te beluisteren bij de VARA en V.P.R.O. op 3 fm en de 3 cd's "Piece of Cake", "22 Easy Tunes" en de nieuwe single "De Ambulance'scoorde zeer goede recensies in de nationale muziekpers. Als afsluiter de formatie Kill Allen Wrench. Deze band speelt punkrock van de bovenste plank. Er ging lange tijd het aerucht dat er een bandlid van Blink 182 in deze band speelde. Dat is niet helemaal waar, de drummer van Blink 182 is wel een aantal keren ingevallen bij Kill Allen Wrench. The debuut CD van Kill Allen Wrench. My Bitch is a Junky" is in Amerika zeer positief ontvangen. Mis dit dus niet!!! De zaal is open om 20.00u en de entree bedraagt f 10,-. i amoionnentocht- Op donderdag 16 november houdt de Jera haar jaarlijkse Lampionnentocht. Hier mogen a.le kinderen aan meedoen, dus niet alleen groep 6, 7 en 8. We willen er een extra lange stoet van maken, omdat de Jera dit iaar 30 iaar bestaat. Er zijn dan ook extra grote prijzen te winnen voor degene die de mooiste lampion heeft Ga dus alvast aan het knippen en plakken en maak er iets moois van. De tocht begint om 18.30u bij de Jera en wii zouden het zeer op prijs stellen als er ook ouders mee willen lopen voor de veiligheid en dergelijke. Vriiriaaavondaroeo: Je leest het goed, vrijdagavondgroep, dat wil zeggen dat we deze avond wederom nieuw leven in willen blazen Deze avond is bedoeld voor de jeugd vanaf 12 jaar, een echte bovengrens willen we (nog) niet stellen De doelgroep is echter de jeugd tussen de 12 en 16 jaar. Deze kunnen op vrijdagavond nergens meer heen vooral vanwege de strenge controles op leeftijd in cafes en discotheken in Venray en omgeving. Daarom starten we vanaf 10 november deze avond weer. Voor de medewerkers is er een bijeenkomst op vrijdag 3 november om 20.00u. nn - AGENDA- 02 december: Blind Trash Green Lizard (voorverkoop: f 15,-, kassa: f20,-) wk-adressen; Van Leest Venray, Mikroshop Horst en Jera'70 Ysselsteyn. 26 december: 01 januari 2001: Top 100 Aller Tijden

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 2