KBO, afdeling Ysselsteyn/Vredepeel LEDENWERFACTIE. Tijdens deze actie hebben zich maar liefst 46 nieuwe leden aangemeld. Onze vereniging telt momenteel 304 leden. KIENEN. Woensdag 1 november is er om 13.30 uur kienen in de Smelehof. BILJARTEN. Willen de teamleiders van de Smelehof-competitie ervoor zorgen, dat er uiterlijk vrijdag 24 november door iedere speler 10 wedstrijden gespeeld zijn. Uitslagen Federatie-competitie week 42 Ysselsteyn 1 - Kemphaan 1 7-2 K Tienray 3 - Ysselsteyn 4 2-7 Ysselsteyn 2 - Leunen 3 5-4 Leunen 4- Ysselsteyn 5 5-4 America 3 - Ysselsteyn 3 0-9 Ysselsteyn 6- Kemphaan 8 7-2 Wist u nog dat we in het voorlaatste YNB melding maakten van de unieke prestatie van Jo Poels en concludeerden "oefening baart kunst". Jac Spreeuwenberg, teamleider/speler van Ysselsteyn 5, heeft dit meteen goed opgepakt en maakte tegen Leunen 4 in 7 beurten met een gemiddelde van 3 de partij koelbloedig uit. Proficiat, Jac met deze schitterende prestatie, wat bijna een "vervijfvoudiging" van je gemiddelde betekent Actuele Zaken uit "KBO-Wegwijzer (nr. 20). Leven met Hartfalen. Vanaf 2 november zendt Teleac/NOTop Nederland 1 een televisieserie uit over: "Leven met Hartfalen". De televisieserie bestaat uit twee delen: een documentaire en een cursus. Bij de televisieserie is ook een cursusboek met werkboek. De documentaire is bedoeld voor zowel patiënten als geïnteresseerden terwijl het cursus gedeelte speciaal is gericht op mensen die zelf lijden aan hartfalen en andere betrokkenen. Het boek stelt patiënten in staat beter voor zichzelf te zorgen. Dit project kwam tot stand in samenwerking met de Nederlandse Hartstichting. Op 2 november wordt een documentaire van 25 minuten uitgezonden. De cursus begint op zaterdag 4 nov. om 14.25 uur. Elk programma duurt een kwartier. Voor meer informatie en het bestellen van het cursusboek ad. f29,90: tel. 0900-1344 (44 ct per minuut) of www, teleacnot. nl Vrijdag 27 oktober heeft dkt De Muinck-Keijzer avond- en nachtdienst tel.588800 Zaterdag en zondag 28 en 29 oktober heeft dkt Henkes weekenddienst tel.582200 C.I.P. "ZIEKENVERZORGING THUIS" Thuis een zieken verzorgen is niet altijd even gemakkelijk. Het komt echter steeds vaker voor dat de partner of de familie geconfronteerd wordt met een zieke die thuis verzorgd wil worden. Voor familieleden is dit vaak een grote verantwoordelijkheid, die veel onzekerheden met zich mee brengt. Daarom organiseert Het Groene Kruis n.l. de cursus Ziekenverzorging thuis. De cursus wordt gegeven in Horst in het wijkgebouw en start op 7 november a.s. aanmelden zo spoedig mogelijk. Heer info bij het CIP dinsdag en donderdag van 10.00 tot 11.30 uur. L.V.B. Excursie; Op dinsdag 31 oktober gaan we een kijkje nemen in het museum van het Vincent van Goch Instituut te Venray. We krijgen hier een rondleiding over de gebruiken in de psychiatrie van vroeger en het ontstaan van het Vincent v.Goch Instituut. Er zijn geen kosten aan verbonden. We vertrekken gezamenlijk bij de kerk om 13.30u. Ziekenbezoek In de maand november zal Mevr.Peeters-van Dijck, tel.541352 de leden in het ziekenhuis bezoeken. Themadag Op maandag 13 november is er een themadag "Lang leve het platteland" in Baexheimerhof te Baexem, van 10.00 tot 15.45u. De aanleiding voor deze dag is het platteland dat volop in ontwikkeling is. Naast landbouw en woongebieden wordt er steeds meer ruimte opgeëist voor o.a. natuur en landschap, recreatie en toerisme. De KPN vindt het belangrijk dat haar leden betrokken zijn bij de ontwikkelingen op het platteland. Deze dag wordt in Limburg het start schot gegeven voor het project "Lang leve het platteland". Wilt u meer weten dan kunt u tot 28 oktober contact opnemen met Gerry Vergeldt, tel. 541770. ENJ$5>Y^ ENJOY TOGETHER ^TnrFTHFR Nadat wij afgelopen zondag in Horst-America hebben gezongen, verzorgt IwOtl lit het jongerenkoor van Horst zaterdagavond de H.Mis van 19.00u in Ysselsteyn. Iedereen is van harte welkom. K aihoiicke ond van Zondagsdienst hulsartsen -enirdai "'oonaiie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 3