Ysselsteyns Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 38, nr. 49 6 oktober 2000 (Hó je foute*i van andenen in je eigen fouten henhent, ais je dezelfde taal dpteekt en elkaax toch wat te zeggen (telt, CUU je hand in hand daan het teven gaat Zanden afftanfielij& te /zijn) Dan wondt uit een 3 ken een (Jif een Wij b7. hU* Van Lovinckplein 8 Mk 10.2-12 "Maar vanaf het begin van de schepping heeft hij hen mannelijk en vrouwelijk gemaakt. Daarom zal een mens zijn vader en moeder verlaten en zich hechten aan zijn vrouw, en die twee zullen één zijn. Ze zijn dus niet meer twee, maar één. Dus: wat God heeft verbonden, moet de mens niet scheiden." Een 'tegenover' vindt de mens pas in een andermens, iemand die antwoord geeft, een anti-woord, iemand die tegenwoordig is. Mens ben je pas en wordt je pas door relaties met andere mensen. Alleen is de mens onvruchtbaar, niet alleen letterlijk biologisch, maar ook, en meer nog, figuurlijk en psychologisch. We hebben anderen nodig om te schuilen, te groeien, te geven en te ontvangen, om aangesproken en tegengesproken te worden. Het is niet goed dat de mens alleen blijft. Tot voltooiing komt een mens pas m relatie met anderen. Intenties van 7 t/m 13 oktober 2000 za 7 okt 19.00 u (kinderkoor) Piet Stiphout; Ria Koonings-Zanders; Jeu Spreeuwenberg, Frans Bouwmeister (v.w. buurt); jrd. Grad Fleurkens; Wim Jansen; Lei V ergeldt, jrd. over ouders Litjens-Fleurkens; Marie Hendriks-Fleurkens; Toon Lemmens; Toon Verheijen; jrd. overl. ouders Thijssen Direks en Francisca Thijssen-v.d.Poel. zo 8 okt 9.15 u Voor de intenties van de parochie. di 9 okt 19.00 u jrd. Jac Claessens; Jeu Jenniskens en Ger van der Heijden (v.w.collega); Riek Raaijmakers-Meulendijks. Misdienaars: za 19.00 u Sandra en Ellen; zo 9.15 u Anneke en Ruud Arts; di 19.00 u Rob en Ron Denkt u eraan dat de Mis a.s. zondag niet om 10.00 uur maar om 9.15 uur is?

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1