Hilversum, september 2000 Betreft, bijwonen opnames Studio RKK in Ysselsteyn J Cl Geachte inwoner van Ysselsteyn, Studio RKK, het RKK/KRO-televisieprogramma met nieuws uit kerk en samenleving, heeft de studio's in Hilversum verlaten en komt naar de parochies in de regio toe. Want daar wordt het programma voortaan opgenomen. En u kunt erbij zijn! Wekelijks vanuit een ander café ontvangt presentator Wilfred Kemp uiteenlopende gasten die de streek goed kennen om te praten over lokaal, regionaal en landelijk nieuws. Op dinsdag 3 oktober wordt Studio RKK, Rond Kerk en Kroeg opgenomen in Ysselsteyn. De opnames vinden plaats in café Roelanzia, Lovinckplein 2 en beginnen om 16.30 uur In deze uitzending is pastoor M. Jenniskens te gast. Hij kwam in het nieuws met zijn kritiek op het beleid van minister Brinkhorst. Mede door zijn optreden is Ysselsteyn aangewezen als proefproject ter verzachting van de harde maatregelen bij de uitvoering van de nieuwe varkenswet. Pastoor Jenniskens stond zijn dorpsgenoten bij tijdens de varkenspestperiode. Hij zette een aantal projecten in gang: een vrouwenproject, waarbij de varkensboerinnen in praatgroepen elkaar een hart onder de riem steken en een hometeam waarin huisartsen, maatschappelijk werk en het pastoraat de getroffen families zo goed mogelijk bijstaan. Naast het bijwonen van de opnames, krijgt u ook de kans om in gesprek te gaan met bekende KRO gezichten van de afdeling godsdienst. Het resultaat van de opnames is te zien op woensdag 4 oktober om 16.30 uur op Nederland 1. We hopen dat zoveel mogelijk mensen deze KRO gebeurtenis bijwonen. Wilt u meer informatie dan kunt u bellen met de redactie: 035-6713489. Graag tot ziens op 3 oktober. Dorpsraad Met vriendelijke groet(^Ysselsteyn Leo Fijen Eindredacteur Studio RKK, Rond Kerk en Kroeg Het zou fijn zijn als mensen die de opnames willen bijwonen zich vantevoren even aanmelden bij: Sieb Nijssen of Jan van de Pas of de Pastoor. Aan alle inwoners van onze parochie, Hierbij nodigen wij u uit voor de vergadering van onze parochie, welke gehouden wordt op 17 oktober a.s. om 20.00u in zaal Roelanzia. De agenda voor deze avond ziet er als volgt uit: 1. Opening door de voorzitter 2. Toelichting financieel verslag 1999 3. Toelichting gezinsbijdrage door administrateur Toon Tielen A. Verhoging tarieven grafrechten 5. Clustering Merselo, Vredepeel en Ysselsteyn 6. Rondvraag 7. Sluiting Wij hopen u op deze avond te mogen begroeten. Q11 Namens het kerkbestuur, Secretaris Frank van Meijel (0478-341911) Vrijdag 29 sept. heeft dkt de Vocht avond- en nachtdienst tel. 581878 Zaterdag 30 sept. heeft dkt Coenen dienst tel. 588800 Zondag 1 oktober heeft dkt v.Straaten dienst tel. 588800 Zondagsdienst huisartsen

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 2