Y s seist eyii Blad Redactie: Dorpsraad Jrg 38, nr. 48 29 september 2000 Van Lovinckplein 8: "Iemand die in mijn naam een machtige daad verricht, zal niet gauw kwaad van me spreken. Immers, wie niet tegen ons is, is vóór ons. Want als iemand je een beker water geeft, omdat jullie van Christus zijn, Ik verzeker jullie, zijn loon zal hem niet ontgaan. Wie niet tegen ons is, is voor ons. Deze opmerkelijke uitspraak van Jezus staat centraal in de evangelielezing van deze week. Het is een ruimhartige opvatting, waar een aantal van Jezus' leerlingen moeite mee had. De uitspraak van Jezus past bij een mens die er op vertrouwt dat als een mens in zijn naam iets goeds bewerktdit voortkomt uit een goddelijke bron. Aan de vruchten herkent men de boom. Daarom over Jezus geen kwaad woord: wie niet tegen ons is, is voor ons. De maat waarmee hier gemeten wordt is: wat er aan goeds met de mensen gebeurt, vooral met de zwakken en weerlozen onder hen. Er wordt niet bevraagd naar een dooplidmaatschap van de kerk of naar de structuur of hiërarchie van de gemeenschap. Zulke vragen blijken van een geheel andere orde. Intenties van 30 september t/m 6 oktober za 30 sep 19.00 u zo 1 okt ma 2 okt wo 4 okt vr 6 okt (Kinderkoor) Kinderwoorddienst. Anna Linders-Donders en echtg. en Gerrit Linders; jrd. Frans Bouwmeister; jrd. Gerrit van Hugten en Trautje van Hugten-van Gulpen; Roos Strijbos-van Lipzig; Toon Verheijen; Henricus Maessen en Maria Mans en kinderen jrd. Toon Janssen; Jan Verstappen. 10.00 u (Gregoriaans) Mien Claessens-Zanders; Levende en overl. leden LLTB; Toon Pouwels en fam. Feus Keijsers; jrd. Tren Poels; Tiny Janssen-Martens. 19.00 u Intenties van de parochie. 19.00 u Voor de zieken; Jean Arts 19.00 u Th. Sanders en dochter Joseften. Misdienaars: za 19.00 u Daan en Klaas, zo 10.00 u Marian en Vera; ma 19.00 u Maartje en Paula; wo 19.00 u Mark en Joris; vr 19.00 u Niels en Bart A. Houdt u er rekening mee dat het de laatste keer is dat de H. Mis op zondag om 10 uur is? Ik wordt geïnstalleerd in Merselo op zaterdag 7 oktober om 19.00 u en in Vredepeel op 8 oktober om 10.45 u. De herdenking van onze overledenen met bezoek aan het kerkhof is op 29 okt om 14.00 u. Het feest van Allerheiligen vieren wij op dinsdag 31 oktober (Merselo woensdag 1 november - Vredepeel donderdag 2 november). Doopviering op 15 oktober, 12 november en 17 december. De verandering aan de balustrade van het zangkoor heeft intussen plaats gevonden. Er is een verbeterde communicatie tussen kerk en koor. Heel hartelijk dank aan de schenker van deze verbetering! En aan de werkers! Zaterdag is er weer kinderwoorddienst. Alle kinderen vanaf groep vijf zijn daar welkom! WIE WEET WAAR de brievenbus van de pastorie gebleven is?

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 1