Kro Dorpsraad CYsselsteyn Hilversum, september 2000 Betreft; frjjwonen opnames Studio RKK in Ysselsteyp Geachte inwoner van Ysselsteyn, Studio RKK, het RKK/KRO-televisieprogramma met nieuws uit kerk en samenleving, heeft de studio's in Hilversum verlaten en komt naar de parochies in de regio toe. Want daar wordt het programma voortaan opgenomen. En u kunt erbij zjjni Wekelijks vanuit een ander café ontvangt presentator Wilfred Kemp uiteenlopende gasten die de streek goed kennen om te praten over lokaal, regionaal en landeljk nieuws. Oo dlnsdaq 3 oktober wordt Studio RKK, Rond Kerk en Kroeg opgenomen in Ysselsteyn. De opnames vinden plaats in café Roelanzia, Lovinckplein 2 en beginnen om 16.30 uur in deze uitzending is pastoor M. Jenniskens te gast. Hij kwam in het nieuws met zijn kritiek op het beleid van minister Brinkhorst. Mede door zijn optreden is Ysselsteyn aanaewezen als proefproject ter verzachting van de harde maatregelen bij de uitvoering van de nieuwe varkenswet. Pastoor Jenniskens stond zijn dorpsgenoten bij tijdens de varkenspestperiode. Hij zette een aantal projecten ingang; een wouwenproject, waarbij de varkensboerinnen in praatgroepen elkaar een hart onder de riem steken en een hometeam waarin huisartsen, maatschappelijk werk en het pastoraat de getroffen families zo goed mogelijk bjjstaan. Naast het bijwonen van de opnames, knjgt u ook de kans om in gesprek te gaan met bekende KRO gezichten van de afdeling godsdienst Het resultaat van de opnames is te zien op woensdag 4 oktober om 16.30 uur op Nederland We hopen dat zoveel mogelijk mensen deze KRO gebeurtenis bijwonen. Wilt u meer informatie dan kunt u bellen met de redactie; 035-6713489. Graag tot ziens op 3 oktober Met vriendelijke groet Leo Fijen Eindredacteur Studio RKK, Rond Kerk en Kroeg Het zou fijn zijn als mensen die de opnames willen bijwonen zich vantevoren even aanmelden bij: Sieb Nijssen of Jan van de Pas of de Pastoor. Zondagsdienst huisartsen Vrijdag 22 sept. heeft dkt Coenen avond- en nachtdienst tel. 588800 Zaterdag en zondag 23 en 24 sept. heeft dkt de Vocht weekenddienst tel.581878 De^LgftNvoLBK?™s Beatrixfonds heeft de so. van 1.475,75 opgebracht. Aan collectanten en gevers HARTELIJK DANK! voor dit mooie resultaat. Basisschool 'St-Oda' - Ouderraad nnHoravnnri communie - Op 28 september a.s. is om 20.00 uur voor de ouders met kinderen in groep 4 de eerste ouderavond over de communie. Een uitnodiging met verdere informatie ontvangt u via uw kind. Ouderavond Vonrinwt Onderwijs - Op donderdag 9 november a.s. is er een ouderavond over het voortgezet onderwijs voor de leerlingen van groep 8 met hun ouders. De avond, die in 'De Smelehof wordt oehouden, begint om 19.00 uur. Uiteraard ontvangt u nog een uitnodiging. A/nomen* ouderavond- In tegenstelling tot wat in de schoolgids vermeld staat, vindt de a|9em®n® 0 ouderavond van de school en de ouderraad niet plaats op donderdag 26 oktober a.s.. maar op donderdag 2 november. Hiervan ontvangt u uiteraard nog een uitnodiging.

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 2