S.V YSSELSTEYN
Voetbal
ZW Herberg De Peel
Mededelingen
KANTINE POETSEN 18 SEPTEMBER: (S AVONDS)
Riet Koopmans, Franka Sanders.
KANTINE POETSEN 25 SEPTEMBER:
Jean Claessens, Nelly Philipsen.
TOEGANGSTIJDEN SPORTPARK DE VLIES:
Via deze weg willen wij iedereen informeren over de openingstijden van Sportpark De Vlies.
Het sportpark is alleen dan toegankelijk wanneer hier activiteiten worden georganiseerd door
SV Ysselsteyn, of door anderen met toestemming van SV Ysselsteyn.
In de overige uren is het sportpark en dus ook het trainingsveld acnter de tennisbanen verboden
Deze maatregel is na overleg met de Dorpsraad genomen naar aanleiding van meerdere malen v
vandalisme in het afgelopen jaar (vernieling, brandstichting en illegale stort van tuinafval).
Vanaf heden zal hier strenger op worden nagezien.
Bestuur SV Ysselsteyn.
JAARVERGADERING AFDELING VOETBAL: DONDERDAG 2 NOVEMBER.
terrein,
van
Senioren
UITSLAGEN ZONDAG 10 SEPTEMBER
Meerlo
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Vitesse
Ysselsteyn
Ysselsteyn
Meerlo
Vos
Ysselsteyn
Volharding
1
2
5
5
6
PROGRAMMA ZONDAG 17 SEPTEMBER
HRC'27 1
Heijen 2
Ysselsteyn 3
Venray 12
Milsbeek 6
Veteranen
Ysselsteyn 1
Ysselsteyn 2
Swolg. Boys 2
Ysselsteyn 5
Ysselsteyn 6
1-2
3-1
4-1
1-2
1-4
14.30 uur, A. Hillen.
11.30 uur, vertrek 10.15 uur, A v/d Hoek.
14.00 uur, H. v/d Weijer.
vervallen
10.00 uur, vertrek 08.45 uur.
UITSLAG WEDSTRIJD ZATERDAG 9 SEPTEMBER:
Leunen - Ysselsteyn 0-3
WEDSTRIJD ZATERDAG 16 SEPTEMBER:
Ysselsteyn - Beekse Boys
WEDSTRIJD WOENSDAG
Ysselsteyn -Franke
17.00 uur, spelers 8 t/m 7 scheids; M. Houben.
18.30 uur.
UITSLAGEN
Trepke Venray - De Peel 1
De Peel 3 - OBR
De Peel 1 - GFC'33 2
ZV/Serum 3 - De Peel 3
COMPETITIE
Datum Wedstrijd
3-3
1 -2
0-10
9-5
De Peel 2 - ZV/Serum 2
Kesjotje 1 - Dames
SVCB 1 - De Peel 2
Dames - Manait
3-6
21 -0
3-2
0-11
Aanvang Vertrek Sporthal
Wedstr.nr.
Scheids!
H1 Ma 18-09 De Peel 1 - Lake Valley 2
Wo 27-09 Meterik 1 - De Peel 1
Ma 02-10 De Peel 1 - Venrode 1
Vr 13-10 Mari1-DePeel1
21.00 uur 20.15 uur
22.30 uur 21.45 uur
21.00 uur 20.15 uur
21.00 uur 20.15 uur
Kruisweide 113056
De Berkel, Horst
Kruisweide 113070
Kruisweide
Ja
Ja
H2
Ma 18-09
Ma 25-09
Ma 02-10
Ma 09-10
De Peel 2 - Kronenberg 2 22.00 uur
Lake Valley 3 - De Peel 2 21.30 uur
De Peel 2 - ZVCO 1 22.00 uur
Wittenhorst 4 - De Peel 2 21.30 uur
H3
D1
Vr 22-09
Ma 25-09
Vr 06-10
Ma 09-10
De Peel 3 - Hento 1
Lake Valley 4 - De Peel 3
De Peel 3 - Leunen 3
Wittenhorst 3 - De Peel 3
Ma 18-09 De Peel - Sporting Maluku
Za 30-09 Beringe 1 - De Peel 1
Za 14-10 Leunen 1 - De Peel 1
21.00 uur
20.30 uur
21.00 uur
20.30 uur
20.00 uur
16.00 uur
18.00 uur
21.15 uur
20.45 uur
21.15 uur
20.45 uur
20.15 uur
20.45 uur
20.15 uur
19.45 uur
Kruisweide 114509
De Weert
Kruisweide 114523
De Berkel, Horst
Nee
Ja
Kruisweide 114691
De Weert
Kruisweide 114705
De Berkel, Horst
Nee
Nee
19.15 uur Kruisweide 117577
15.15 uur Helden-Panningen
17,15 uur De Weert
Ja