Ysselsteyn w Senioren Introducee Toernooi Zondag 24 september wordt het Introducee Toernooi gespeeld. Alle senioren leden kunnen voor dit toernooi inschrijven met een partner, die liefst geen van onze vereniging en zelfs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegenheid om zelf een keer een balletje te slaan. Je kunt inschrijven middels de mschnjfkaarten inde ka - De inschrijfkosten bedragen f 2,50 per persoon. De inschrijving sluit op 10 septemDer a.s. Uitwisseling TV America Zondag 1 oktober wordt in Ysselsteyn de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging America. Het i eerst, dat we een uitwisseling hebben met deze vereniging. Je kunt je voor dit gezelligheidstoemooi inschrijv middels de inschrijfkaarten in de kantine. Het inschrijfgeld bedraagt f 2,50. De inschrijving sluit op 17 september. a.s. Zaterdag. 2 september, starten we met de clubkampioenschappen. De poule-indeling en wedstnjdscnema s hangen bij de kantine. Ga zelf even kijken, wanneer je moet spelen. aic Het deelnemersveld is met 66 deelnemers in de enkelklasse en 84 deelnemers in de dubbelklasse wee vanouds, dus dat belooft wat de komende weken. Ook toeschouwers zijn natuurlijk van harte welkom. Let op, de wedstrijden beginnen zaterdag. Venrav Open in De wedstrijden om het Venray's kampioenschap, die het afgelopen weekend zijn gespeeld op de parken n Landweer!, Leunen, Ysselsteyn en Venray, hebben voor ons een ongekend succes opgeleverd. Zowel in oe ujic- klasse als in de D1-klasse en voor het eerst ook in de hoogste speelsterkte, de open klasse, wist TVY de eerste prijs in de wacht te slepen. De finale in de D2/£-klasse tussen LVH en Ysselsteyn moest na een 9e»Ik°P9aanae strijd in de damesdubbei worden beslist. Annie Jansen en Truus Kusters wisten na de eerste set te nepoen afqeqeven de wedstrijd na een felle strijd toch nog naar zich toe te trekken, waarmee de eerste winst binnen was. De finale in de D1-klasse, wederom tussen LVH en TVY, werd met de setstand 8-3 een duidelijke overwinni g Inde open klasse waren na de poulewedstrijden op vrijdag en zaterdag in Leunen nog 3 kanshebbers voorde titel, TC Venray. TC Rodhe en TVY. Na enkele zeer spannende dubbelpartijen werd ook deze titel door Ysselsteyn binnengehaald. Een enorme prestatie, die bereikt kon worden door grote inzet en een geweldige teamgeest. Alle deelnemers van harte gefeliciteerd. De drie geldprijzen met een totale waarde van f 900 zullen met net oog op de nieuw te bouwen kantine een zeer goede bestemming krijgen. De poule-wedstrijden op de diverse parken werden zaterdag afgesloten op het park in Leunen met een paroecue, die prima was verzorgd door de leden van LVH met muzikale begeleiding van René Smets. De finale-wedstrijden op zondag bij TCV liepen een klein beetje vertraging op doordat enkele banen blank stonden. Door enkele wedstrijden naar de hal te verplaatsen en in de tussentijd de banen in orde te maken kon het programma normaal doorgang vinden. Om 12.30 uur was de teampresentatie en de officiële opening van net toernooi door de nieuwe hoofdsponsor Martin kusters. Daarna startte de clinic voor de jeugd door enkele medewerkers van oud Daviscup-speler Huub van Boekei Deze leuke clinic bracht zeer veel enthousiasme te weeg, zowel bij de jeugd als bij de toeschouwers op de tnbune. Na afloop van de wedstrijden werd de loterij gehouden met als hoofdprijs een ballonvaart voor 2 personen. Aansluitend de prijsuitreiking door de hoofdsponsor. De winnaars kregen een handdoek met het logo van Venray Open en een bosje bloemen; de winnende teams van de 1e en 2e prijs kregen zeer toepasselijk een steen met opschrift. De door TVY gewonnen 3 stenen zullen een mooi plaatsje krijgen in de kantine en zijn misschien wel de basis voor de nieuwe kantine. Het schijnt na afloop van de prijsuitreiking nog lang onrustig te zijn geweest in de kantine van TCV. Onze wedstrijd op zondag 20 augustus il. is bijzonder goed geslaagd. Dank voor de grondeigenaren, sponsors, de vele vrijwilligers en U als bezoekers. We hopen het volgend jaar dit wederom te kunnen herhalen. Menners opgelet: Zaterdag 9 en zondag 10 september a.s. is er een veld handboogwedstrijd in de bossen aan de Paardekopweg. Dus dat weekend kan daar niet gereden worden. Hou daar s.v.p. rekening mee! Het bestuur. Clubkampioenschappen ...„homa'c

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 7