Vsseisteyn Senioren Introducee Toernooi Zondag 24 september wordt het introducee Toernooi gespeeld. Alle senioren leden kunnen voor dit toernooi inschrijven met een partner, die liefst geen lid is van onze vereniging en zelfs nog nooit hoeft te hebben getennist. De ideale gelegenheid om zelf een keer een balletje te slaan. Je kunt inschrijven middels de inschrijfkaarten in de kantine. De inschrijfkosten bedragen f 2,50 per persoon. De inschrijving sluit op 10 september a.s. Clubkampioenschappen a.s. Zaterdag, 2 september, starten we met de clubkampioenschappen, De poule-indeling en wedstrijdschema's hangen bij de kantine. Ga zelf even kijken, wanneer je moet spelen. Het deelnemersveld is weer als vanouds, dus dat belooft wat de komende weken. Ook toeschouwers zijn natuurlijk van harte welkom. Venrav Open - Van vrijdag 25 t/m zondag 17 augustus wordt hef. vierde Venray Open gespeeld De poule-wedstrijden worden evenals vorig jaar op vrijdag en zaterdag weer gespeeid op de parken van TC Rodhe, TV LVH en TVY. In Ysselsteyn speelt dit jaar de D2/E-klasse, in Leunen de Openklasse en in Landweert de D1-klasse. De finales worden zondag gespeeld op de banen van TC Venray. Op de zaterdagavond vanaf 20.00 uur is er in Leunen een gezellige barbecue voor alle deelnemers met muziek van René Smets. londagmiddag van 13.00 tot 15.00 uur wordt er een clinic gegeven voorde jeugd, dit jaar door een professionele groep trainers onder leiding van oud tennisprof Huub van Boekei. Vorig jaar wisten we in de D1-klasse de 1e prijs te behalen en in de D2/E-klasse de 2® prijs. We wensen alle deelnemers veel tennisplezier en hopen natuurlijk, dat we het succes van vorig jaar kunnen evenaren. De steun van het aanwezige publiek is daarbij van groot belang. Daarom een oproep aan supporters en toeschouwers: kom uw favorieten aanmoedigen en geniet daarbij van de tennissport onder het genot van een drankje en een hapje. U bent van harte welkom op de diverse parken gedurende deze dagen. 40+ toernooi Afgelopen weekend zijn de finale partijen van het 40+ toernooi gespeeld. Met veel inzet is gestreden om zowel de damestitel als de herentitel. Bij de dames won Liesbeth Altink (na een enerverende 3-setter) en in de herenfinale ging haar echtgenoot Jan Altink met de eer strijken. De eerste 4 waren DamesHeren 1. Liesbeth Altink 1. Jan Altink 2. Annemie Wijnands 2. Wim de Wit 3. Tonny van Vegchel 3. Kalle Voigt 4. Annie Jansen 4. Hay Claessens De troostprijs werd gewonnen door Jeu Jenniskens, die wegens een blessure halverwege het toernooi moest pgeven. Het 40+ toernooi had dit jaar 39 deelnemers en we hopen volgend jaar dan ook qua deelnemersaantal een echt 40+ toernooi te spelen. Alle deelnemers bedankt en tot volgend jaar. Jeugd Venrav Open Op zondag 27 augustus wordt er tijdens de finale-wedstrijden van het Venray Open weer een jeugdclinic georganiseerd, dit jaar onder leiding van oud-tennisprof.Huub van Boekei. Van elke vereniging kunnen 6 jeugdleden meedoen. In de kantine liggen opgave-formulieren. Voor elke deelnemer heeft de organisatie een verrassing. De clinic begint om ca. 13.00 uur en zal ongeveer 2 uur duren. Dus geef je snel op. Inleveren voor 25 augustus. Introducee toernooi 3 september We spelen het introducee toernooi op 3 september. Dus geef je op met je vriend of vriendin. Je introducee hoeft geen lid te zijn van onze vereniging. Opgave kan nog maar een paar dagen t/m zondag 20 augustus. Opgave bij Truus van Vegchel tel. 541215 of Riet Koopmanstel. 541806

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 7