L.V.B. Wittem; Donderdag 14 september gaan we i.s.m. de K.B.O. naar Wittem. We vertrekken om 8.30u bij de kerk naar Wittem waar om ll.OOu een H.Mis gelezen zal worden. Om 12.00u is er een diner bij Café Schmetz waarna de bus weer vertrekt richting Cadier en Keer waar we een bezoek brengen aan het Afrika Centrum. Hier zal een gids ons rondleiden. Om ongeveer 17.30u zijn we weer terug in Ysselsteyn. De kosten zullen bij een volle bus ongeveer 50,bedragen. Opgave hiervoor kan tot 3 sept. bij Gerry Vergeldt, tel. 541770. Volksdansen Iedere donderdagmiddag dansen wij in een groep. Wij dansen vlotte dansen met ook enkele country-dansen er bij. Denk niet dat volksdansen alleen voor ouderen is, ook jongere dames kunnen hier veel plezier aan beleven en energie in kwijt. Heb je zin om kennis maken met het volksdansen, kom dan eens vrijblijvend kijken op donderdagmiddag in de Smelehof of bel voor informatie tel.nr. 541697. We beginnen weer na een lange zomervakantie op 7 september. Nelly Nabuurs wordt onze nieuwe leidster! C.I.P. Het C.I.P. is het centraal informatie punt voor ouderen en chronisch zieken, en is tevens het coördinatiepunt voor vrijwillige hulpverlening. De vrijwilligers die het C.I.P. bemannen worden begeleid en gesteund door de dorpsraden van Ysselsteyn en V~-depeelK.B.O. ouderenvereniging, de stichting Synthese uit Venray en de huisartsen U-lC Ysselsteyn. Informatie: over educatie ouderen, aanpassing huisvestiging, vervoersvoorzieningen, hulpmiddelen, alamering, maaltijden aan huis, enz. In januari 1999 is het C.I.P. gestart met twee morgens bezetting door vrijwilligers, en is toen als vierde hulp en adviesverleenster aangetrokken mevr. Maria Pouwels van den Heuvel. Ook is vanaf begin 1999 het C.I.P. voorzien van een eigen telefoonlijn. De spreektijden voor een van onze vrijwilligers is dus: Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 11.30u. En verder kunt u de telefoon 24 uur inspreken en wordt daarna spoedig gebeld door een van onze vrij willigers. Wij vragen op dit moment naar een of twee vrijwilligers om mensen op te halen en thuis te brengen voor onze Samen-doendag voor de donderdagmiddagen. Dit zijn meestal mensen die slecht ter been zijn en zelf geen eigen vervoer hebben. Als we twee vrijwillig(st)ers er bij zouden kunnen krijgen, kunnen we aflossen en hoeven we niet iedere week te rijden. Iets voor u?? Jan van Gassel C.I.P. 542120. FANFARE DE PEELKLANK Programma noteer deze datums in uw agenda Zondag 3 sept.: Repetitiedag van 10.30 tot 16.00 uur Zondag 10 sept.: Repetitie 11.00 uur Zondag 17 sept.; Repetitie 11.00 uur Zondag 24 sept.: Repetitie 11.00 uur Beoordelingsconcert Heythuysen 20.00 uur Beoordelingsconcert Melick 16.00 uur Concert in Sevenum Repetitie 11.00 uur Repetitie 19.45 uur Cenerale repetitie 19.45 uut Concours Heerlen 15.45 uur Zondag Zondag 1 okt. 8 okt. Zondag 15 okt. Zondag 22 okt. Woensdag 25 okt. Vrijdag 27 okt. Zaterdag 28 okt. Jeugdorkest: Op vrijdag 25 augustus is de repetitie nog in Ysselsteyn. Daarna gaan we weer naar Merselo. Aan de beurt om te rijden zijn: Willeke Koonings, Nicolle Romme, Steffie de Wit en Lea Lemmens op vrijdag 1 september. Het weekend van het jeugdorkest begint op zaterdag 9 september vroeg in de middag(na de lunch) en zal tot zondagmiddag 10 sept. duren. We besluiten weer met een grandioos concert. PONYCLUB "DE WELSHRUITERS" Uitslag Limburgse kampioenschappen 20-8-2000 te Lottum LIMBURGS - KAMPIOEN 2000 springen KI DB SJ5F CLASSENS met Komeet. Afd.dressuur: Achttal Welshruiters I KI CDE-Licht 4e pr. Viertal Welshruiters II KL CDE-Licht 10e pr. f-eniraa nfcwmatie

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 5