Vervoort 60 jaar Loonbedrijf Pools. 50 Jaar Loonbedrijf Vervoort Eeri bundeling van 110 jaar garantie voor service en kwaliteit Samen voortaan: v.o.1. Deumeseweg 120. 5813 AB Ysselsteyn. Tel: 0478-545080 Peelheideweg. 12, 5966 PJ America. Tel.: 077-4641692 Graslandvernieuwing en of groenbemesters zaaien? Het is er nu de tijd voor. Voor doodspuiten, grondbewerking, bemesting, bekalking, inzaaien en vrijwel alle soorten zaden. Bij ons bent U op het juiste adres. Hebt U ook zo'n hekel aan rooibeschadiging tijdens het rooien van Uw aardappelen? Onderzoeken tonen aan dat wij al jaren met de minste beschadiging rooien. Informeer en overtuig U zelf. Verder zijn wij het adres voor: - Malshakseien - Bietenrooien - Grondverzetlaadschop, mob. Kraan, gronddumpers, Egaliseren. Aanleg van waterbassins heiofytenfilters Aanleg van amflbiënpoelen - Leveren van vrijwel alle soorten zand, grond en grind. Tevens bent U voor vrijwel alle overige agrarische loonwerkzaamheden bjjons aan het juiste adres. Voor meer informatie kunt U terecht bij bovenstaande telefoonnummers! ONTSPANNING DOOR MIDDEL VAN MASSAGE In deze hectische tijd waarin men vaak alleen in het hoofd leeft en men zich pas bewust wordt van zijn lichaam als het pijn gaat doen, geven wij, Agnes van Eekeren en Ans Hellegers de mogelijkheid tot het volgen van een CURSUS; 8 lessen van 2,5 uur. Bedoeld voor iedereen met belangstelling voor massage. Start in Ayen/Bergen op maandagmiddag vanaf 18 september Ysselsteyn op maandagavond vanaf 18 september. Opgave is mogelijk t/m 4 september. Meer info: vraag een brochure aan bij Ans Hellegers tel. 0478 - 541863. Loon- «fl Tnmpor Loon- «ni aroodroraotbodrll f Wwgri In «nw> y grind Trêttpvr ftmlru f UndKfwwlcn ling

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 12