RICOSTA De nieuwe zijn er! Mind And Body Care Nieuwsgierig? Overtuig U zelf Maak vrijblijvend een persoonlijke afspraak 0478 541714 Senioren 40+ Toernooi Het 40+ toernooi is in volle gang. Op vrijdag worden de kwartfinales gespeeld en op zaterdag de halve finales. Op zondag worden tenslotte de finales gespeeld. Gezien de grote deelname belooft het erg spannend te worden. Kom eens een keer kijken. Clubkampioenschappen Vsselsteiw Heb Je no9 n'e* ingeschreven voor de clubkampioenschappen, doe het dan vandaag nog, want a.s. zondag sluit de inschrijving. Je kunt inschrijven in de enkel- en dubbelklasse. Doe mee Venrav Open In het weekend van 25 t/m 27 augustus wordt het vierde Venray Open gespeeld De poule-wedstrijden worden evenals vorig jaar weer gespeeld op de parken van TC Rodhe, TV LVH en TVY. In Ysselsteyn speelt dit jaar de D2/E-klasse, in Leunen de Open klasse en in Landweert de D1-klasse. De finales worden weer gespeeld op de banen van TC Venray. De team-indeling voor TVY hangt bij de kantine. Het wedstrijdschema en de poule-indeling hangen vanaf volgende week woensdag bij de kantine. Woensdag 23 augustus om 20.00 uur is er een korte bijeenkomst en worden tevens de shirts uitgereikt. Zorg dus, dat je aanwezig bent. We wensen alle deelnemers veel tennisplezier en hopen natuurlijk, dat we het succes van vorig jaar kunnen evenaren. Rackettossen Nu de vakantie teneinde is en de tennislessen weer zijn begonnen, wordt er dus niet meer getost op de woensdag. Jeugd Afgelopen zondag hebben we het ouder kind toernooi gespeeld. In tropische temperaturen hebben we alle wedstrijden gespeeld. Het was een heel gezellig en sportief toernooi. Hieronder de poule winnaars: Poule A Rinske van Hees Irene Peetere Poule B Jelle van Hees /Ton van Hees Poule C Roel Claessens Bert Claessens Poule D Steffie de Wit Wim de Wit Poule E Rene Jaspers Jan Jaspers Venrav Open Op zondag 27 augustus wordt er tijdens de finale-wedstrijden van het Venray Open weer een jeugdclinic georganiseerd, dit jaar onder leiding van oud-tennisprof,Huub van Boekei. Van elke vereniging kunnen 6 jeugdleden meedoen. In de kantine liggen opgave-formulieren. Voor elke deelnemer heeft de organisatie een verrassing. De clinic begint om ca. 13.00 uur en zal ongeveer 2 uur duren. Dus geef je snel op. Inleveren voor 25 augustus. Introducee toernooi 3 september We spelen het introducee toernooi op 3 september. Dus geef je op met je vriend of vriendin. Je introducee hoeft geen lid te zijn van onze vereniging. Opgave kan nog maar een paar dagen t/m zondag 20 augustus. Opgave bij Truus van Vegchel tel. 541215 of Riet Koopmans tel. 541806 Wij zoeken mensen met onder/overgewicht Die serieus willen aankomen/afvallen FRED VAN DIERENDONCK tel. 541388

Ysselsteyns Nieuwsblad | 2000 | | pagina 9